Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!

Muuult ati scris. De la 10 tot citesc. Acum sunt asa de obosita ca am si uitat ce vroiam sa va scriu Mi-a ramas in minte doar imaginea cu Luana cu ochelari. Bestial

Noi suntem f bine. David se distreaza cu Chitibus. Eu am reusit in sfarsit sa merg la sala. Cred ca am exagerat un pic cu miscarea. Sa vezi durere maine dimineata.

David nu a adormit nici acum, mie imi pica ochii in gura.

Va pup si maine sper sa tin pasul cu voi.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola "tufete",

Orice fac, nu reusesc sa intru ziua. Lui Ian nu-i place deloc in casa, asa ca stam toata ziua in curte; si "nu-i loc" de laptop pt ca vrea si povesti, asa ca...m-am facut pasare de noapte!

Mihaela, bine ai venit; vrem poze cu bebe grasunel.

Pisigri, si Ian se trezeste sistematic la ora 6; de fapt, mai repede dar gingureste singurel la el in camera; citeodata (nu des!) mai doarme, 30-40 minute, dupa ce maninca, la mine pe burta; cind nu, ne jucam pina in jur de 9-10 cind iesim in curte; nici eu nu am timp de ABSOLUT NIMIC dar eu nici nu ma mai chinui: nu mai gatesc DELOC iar prin casa fac doar strictul necesar, mai exact doar "treburi" care au legatura cu bebe; perioada asta "nasoala" scrie peste tot ca "trece" pe la 4 luni; nu prea stiu ce sa-ti zic de incurajare...eu, pur si simplu, iau lucrurile asa cum vin si incerc sa ma stresez cit mai putin; "treburile" mai pot astepta; e drept ca oboseala imi da si mie ginduri cel putin...ciudate! Dar, rational, imi impun sa am rabdare.

Gina mami de bebe titi Ian Alexandru

Poze

Bebe Ian

camera bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ilinca, ma bucur ca ati stabilit si voi data pt. crestinarea bebeline-manechine Sophiphie pt. amindoua.
Nu te stresa pt greutatea Sofiei pt. ca...e in grafic; e o printesa delicata si frumusica foc!

A-propos de botez: noi il facem in 27 iunie, asa cum am tot spus si pica in postul Sf-lor Petru si Pavel. Stie careva daca exista...contraindicatii??

Maria si Ian al meu a fost dupa amiaza tare cuminte de nu-mi credeam ochilor: gingurea de unul singur in carucior si tot asteptam sa mirire; la un moment dat chiar imi faceam probleme ca ar fi bolnav. Sa fim oare si noi pe drumul cel bun?
Mi se pare de super ajutor bona; tare mi-ar placea si mie una dar mi-ar sari ai mei in cap.
Ce cura tii?





Gina mami de bebe titi Ian Alexandru

Poze

Bebe Ian

camera bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ramona bine ati venit tu si bebe Stefan; sinteti titi amindoi; celalalt baietel (cel cu tortul de cioco ) e tot al tau? Tare mi-ar placea si mie (macar) 2 flacai!!

Ayla, Luana e mortala, oricum, dar cu ochelari, e simpatica foc! Domnisoara in toata regula

Gina mami de bebe titi Ian Alexandru

Poze

Bebe Ian

camera bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:


Am reusit sa ajung la zi cu cititul... , da n-am retinut mare lucru.Hai sa vedem ce-mi amintesc:

NR 1 :LUANA CU OCHELARI dementialaaaaa

NR 2:Simonamami multumesc pt "paranteza"

NR 3:Lucia pai daca tu pleci vineri , mie cine mai imi face morcovul pt luni??????? Luni ma duc pt TT si binenteles ca o sa aflu sexul..copilului

NR 4: Maria_k ce ochisori curiosi

NR 5: Pup toate celelalte fete (cu care n-am prea comunicat in ultima vreme ca nu aveam ce)Joanna,Oliska , Chatonel, Ilinca, Novus, Pisigri,Pisik06,Inapreda,Galuscha,Monvas(eehhee ce dor imi este de dopul meu),Adirys,Mihaelacg,Florinela ,Shasa, Carmenada si lista poate contiinua , da nu vreau sa ma intind prea mult

17+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Am obs ca de la o vreme nu mai am somn

Noapte Buna..incerc sa adorm si eu.


17+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Buna dimineata!Trezireaaaaaaa!!!

Fetelor, multumim pt aprecieri.
Simina, abia astept sa ne spui ce fel de mazarica ai in burtica.

*"Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!" pentru ca "A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea!"*
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza..Monica..tu n-ai avut somn la 3 dimineata??

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Dodo, am lust si pt Isabela, ca si pt Luana blugi si geaca, sa fie costumas impreuna. Dar 62-68 era cea mai mica marime.
Am plecat. Pe deseara!

e suuuuper si perfect ca dimensiune pt sfarsitul verii/toamna...acum iesim afara deja cu piciorule goale si rochite



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

Stam toate in jurul lui David si vorbim cu el. Taare ii place

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput