Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (308)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata. Nu stiu ce am de nu pot dormi. Decat sa ma foiesc am ales sa ma trezesc si sa fac ceva util prin casa si sa imi pregatesc bagajul. As spala si acvariul, dar dorm copiii si se face prea mare zgomot.

Multumim pentru aprecieri, si eu sunt mandra de pictorita mea. Multumim si de urarile de concediu, sper sa fie exact um mi-am dorit.

Luy , sanatate, fericire, impliniri, bucurii, noroc, si tot ce iti doresti pentru tine si familia ta!


Ali, sanatate multa piticei. Daca e revenit febra probabil are acum o complicatie bacteriana si antibioticul folosit nu e cel potrivit. Un exudat faringian ati incercat? La Alex am patit o singura data asa si avea gatul plin de puroi. A fost greu sa alegem un antibiotic potrivit, dar pana la urma am scapat fara branula. Va pupic, sa auzim de bine cand ma intorc.


Acum chiar inchid, ma duc sa mananc si sa fac ordine. Sa aveti un weekend minunat, copilasi sanatosi si distractie cat cuprinde!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Rox credeam ca sunt singura pe aici

Erina sa-ti fie de bine infrumusetarea

Teo pupici lui Mihnea, sper ca acum e totul bine

Andreea ce dulcel e Vladi, poate mai treci si tu pe la noi

Marunzika treb sa fie tare Pupi cand cauta inghetata




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

noi suntem bine, Miru mai are niste muci doar, pe care reusesc sa ii scot doar la baie, daca vede batista bebelusului fuge sa se ascunda, asa ca nu o mai chinui, problema mare este ca iar nu mananca aproape nimik in afara de lapte si cred ca din cauza foamei se trezeste noaptea si cere bibe
in rest toate bune si frumoase, de cateva zile repeta tot ce ii spune, iar noi ne distram copios cum stalceste cuvintele, ultimul e "pacacu" (capacul), ieri am fost la cumparaturi si la casa cand ne-a dat vanzatoare punga a zis singura "mesi" s-au topit vanzatoarele asa ca au primit bonus si un pupic cu mana si bineinteles "pa"-ul de rigoare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna dimineata!

La multi ani Luiza!!!! Sa ai parte de sanatate, fericire si multe realizari frumoase!!! Sa te bucuri de fiecare zimbet al Mariei si sa ai mult noroc in ceea ce iti doresti sa faci! Aniversare reusita si cadouri inspirate iti doresc!

Roxana, picturile Alexandrei sunt minunate!!! Imi imaginez ce mindri ati fost cind a primit diploma! Felicitari artistei!
Drum bun si distractie maxima!

Prisi, multumesc! Auzi la ea dragalsa sa vorbeasca frantuzeste!!! Daria zice pacac la capac. La ochi a inceput sa zica koi.Adica specie de peste japonez, nu altceva...

Cristina, sa va traisca Miriam. Ce bolfosica frumoasa si roz!!! O prinde de minune paturica!!! Bravi matusica!!!

Roxali, sanatate Soniei!!!



Eu sper sa termin astazi bagajul pentru ca miine ii facem de 40 de zile lui tatucu iar duminica venim in Bucuresti.

O zi frumoasa va doresc!!!


-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Va las dedicatia de astazi:

www.youtube.com/watch?v=KtKAdvuqYKQ&feature=related" target="_blank">DJ Project-Hotel

Sper sa nu fie adevarata faza aia cu plata postarii de link-uri de pe youtube!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

LUY, La multi ani si muuuuuuulta fericire alaturi de iubirile tale!

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Roxana, felicitari pentru micuta impresionista! Pupam fata talentata!

Prisi, ce dulce e Miru, si Antoia zice tot "pacacu" si cand o intreaba lumea cum o cheama zice"An nica", pentru ca prietenul ei din parc ii zice Antonica.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Luy!

Sa fii iubita, sanatoasa, fericita!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

La multi ani! Luy sa fii sanatoasa, fericita si sa te bucuri de minunata ta familie, in special de Maria si de ce nu si de bebicii ce vor venii
Multumesc pentru raspunsurile legate de excursie. Cred ca pana la urma m-am decis la Marmaris am gasit si un hotel urmeaza sa merg la agentie.
Noi suntem bine.Ieri ne-am relaxat la un film si Luca a fost la mama. Mai nou spune cum il cheama complet: Luca Mai Sanu (Luca Mihai Morosan)
E super dragut si haios.
Sanantate multa bolnaviorilor.
Un week-end prelungit minunat.
Mada28 si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multi ani Luy!

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput