Mamici de fulgusori de Nov.Dec.2009 (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Dana n. ,felicitari pt.

miany
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Scuze, Simina, n-am stiut. Probabil ca ai mai zis...

Laura 16+ baby Nicholas James

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Miramar

Pfuu -acum am reusit sa citesc ce-ati scris de azi dimineata pana acum.

Suzyca La multi ani!

Camy - la fel si tie La multi ani! si o casnicie frumoasa pana la capat

Dana n - eu n-am baut cafea deloc in primul trimestru dar acum am inceput sa beau ocazional una dimineata (in zilele in care nu reusesc sa ma trezesc, cum a fost azi de pilda) cu mult lapte si zahar. Inteleg ca poti bea o o cana pe zi. Eu nu beau nici macar atat deci sunt ok. Iar unora cu tensiunea mica chiar le e recomandat sa bea.

Madyna unde esti? Totul ok cu tine?

Si fetelor sunt de acord cu vorbitul despre pofte si mancaruri cu cdt. sa nu mai spuneti cat v-ati si mai ales nu v-ati ingrasat...pai cand eu am luat 8 kg pana acum cand vine Adriana care zice ca e chiar pe minus eu o iau razna si vin si eu cu bata pe voi precum Simina la mancaruri!


15+



Miramar stai linistita ca nu esti singura care a pus atat...si eu sunt in aceeasi situatie ,de aceea am zis ca nu vreau sa aud de mancare pe DC...mai ales ca dr.mi-a zis sa am grija putin cu painea,pastele,dulciurile ..

miany
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Gata!!! Am revenit cu vesti. Am fost la medic... si am admirat strumful... care initial dormea apoi a inceput sa se foiasca..si asa am vazut un mic cuc... . Speram sa nu apara schimbari nedorite.
Sunt asa de fericita ca mi-am vazut micutul si ca e bine...
Va doresc la toate fericirea pe care o simt eu acum..si sa nu mai auzim vesti proaste... Va pupic ...fug sa fac o baie...

bya 12+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

felicitari fetelor care si-au vazut puii azi.
e cam suspecta chestia asta cu atat de multi baieti, tare ma tem ca la urmatoarea ecografie o sa se mai schimbe lucrurile pe aici...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

chiar ce e aia IOMC ...institut..?!

miany
17+


www.iomc.ro/" target="_blank">IOMC

monis 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui byabeatrice

Gata!!! Am revenit cu vesti. Am fost la medic... si am admirat strumful... care initial dormea apoi a inceput sa se foiasca..si asa am vazut un mic cuc... . Speram sa nu apara schimbari nedorite.
Sunt asa de fericita ca mi-am vazut micutul si ca e bine...
Va doresc la toate fericirea pe care o simt eu acum..si sa nu mai auzim vesti proaste... Va pupic ...fug sa fac o baie...

bya 12+
BEBE STRUMF


Si tie felicitari!!!
Pffffoai, ce de-a baieitei... fata de acum cca 4 ani cand toata lumea nastea doar fetite

monis 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Ne-am intors de la medic. Se pare ca vom avea un baietel. Si deloc timid, ca s-a aratat din prima


------------------------
17+

Albume foto


Iti trimisesem si tie pentru baietel, dar cumva nu a aparut mesajul



monis 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Ne-am intors de la medic. Se pare ca vom avea un baietel. Si deloc timid, ca s-a aratat din prima


------------------------
17+

Albume foto


Iti trimisesem si tie pentru baietel, dar cumva nu a aparut mesajul



monis 17+


Multumesc!

------------------------
17+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui byabeatrice

Gata!!! Am revenit cu vesti. Am fost la medic... si am admirat strumful... care initial dormea apoi a inceput sa se foiasca..si asa am vazut un mic cuc... . Speram sa nu apara schimbari nedorite.
Sunt asa de fericita ca mi-am vazut micutul si ca e bine...
Va doresc la toate fericirea pe care o simt eu acum..si sa nu mai auzim vesti proaste... Va pupic ...fug sa fac o baie...

bya 12+
BEBE STRUMF


Felicitari draga mea! Este intr-adevar o fericire de nedescris! Sambata, mergeam eu asa mandra de burta mea (am impresia ca toata lumea se uita la mine) si ma gandeam cate fete nu reusesc sa simta aceasta fericire (cu toate ca isi doresc)...mi-au dat lacrimile...este asa nedrept...Mi-am promis ca ma voi ruga mereu si ptr ele.

------------------------
17+

Albume foto

Mergi la inceput