Vitamine romanesti in Germania (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

o iubesc pe fata asta



INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

ptr suflete romanesti :



INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ich liebe der zweiten :



INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

pentru prieteni lui Simona :)))))))))))))





uiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiuuuuuuuu ca romanu nu-i nici unu

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

pag.2 unde umblati fetelor, noi ne.am intors de la plimbare, am fost la mac si in spielplatz intr-un kinderdorf acolo unde am fost in Frauenhaus, Andi si-a adus aminte totul, oma nu stia ce vorbeste Andi, ptr mine a fost triste locurile alea, dar Andi a spus ca vrea sa venim iarasi acolo in urlaub

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

noi bine, trecuram de trier da alexandra nu era pe mal
mai fetili ma omorati cu cele muzici care la mine nu se deschid din cauza de net prost
uitasem: cum anunt la familienkasse ca am schimbat adresa, contul, scris sau telefonic?

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Mama ce de muzici pe aici.

Eu sunt prinsa cu 1000 de chestii pe care tb sa le termin pana plec,de azi dimineata abia acum m-am asezat si eu.

Am facut un ghiveci de legume la cererea sotului si acum lenevesc putin si apoi sa ma apuc de calcat.

Si acu sa fiu in ton cu voi, pun si eu o melodie





"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

simo dai tel si intrebi, daca e ok telefonic sa le transmiti noua adresa sau in scris, da einfach un tel si vezi.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput