IN BANAT LA NOI ACASA (10)

IN BANAT LA NOI ACASA (10) | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj


www.youtube.com/watch?v=A2_odMCXvN8" target="_blank">BANATULE COLT DE RAI

Banatencele:

Angy11 : Timisoara(Chisoda-jud. Timis)
Corina : Caransebes(Carpa,Golet-jud. Caras Severin)
Deya : Resita
dia bi :Timisoara, Dubova(jud. Caras Severin,Clisura Dunarii)
dia codat : Oravita,Timisoara
Himmelsduft : Timisoara
ingerash : Timisoara
impreuna : Timisoara
Toria : Lugoj
Valenka : Resita
Viorella Hoff : Timisoara
Yasmine : Lugoj
Claudia74 : Timisoara (sat Pustinis)
Gabirus : Timisoara
Ela03 : Timisoara (sat Cruceni)
L5845 : Resita
RamonaJ : Lugoj
gongy : Timisoara


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62275&whichpage=1" target="_blank">cap.1
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65559" target="_blank">cap.2
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=Reply&TOPIC_ID=68380" target="_blank">cap.3
www.desprecopii.com/forum/post.asp?method=TopicQuote&TOPIC_ID=70776&FORUM_ID=51" target="_blank">cap.4
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73074" target="_blank">cap.5
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74662" target="_blank">cap.6
cap.7
cap.8
Cap.9


LA CEREREA MAI MULTOR BANATENCE INIMOASE AM REDESCHIS SUBIECTUL, UREZ TUTUROR SEDERE PLACUTA SI LA CAT MAI MULTE POSTARI!

GOASTA NOASTRA DA SUFLET : monica-elizabet

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Sa pui si numarul de capitol, Clau. La cat suntem, 9?

Va doresc o seara faina in continuare.

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

uite ca am pus, ne audzim manie gimineata, o sara faina va doriesc.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Ciao si de la mine!
Eu am avut o seara de facut pizza, musafiri...etc, inca miroase aici ca-n Italia, Clau, ma bucur ca ai descis capitol nou, sper sa fie mai productiv, chiar cred asta!!!
Deya si Ingerash, va asteptam aici!
Stiu eu ce spun
We fain la toata lumea!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

neatza buna Banatule, merje o cafa buna de la nemtia pintru voi :



asa da duminica, aici e Sarbatoare is Rusaliile da io musai sa merg la lucru.
Asteptam toace banatencele de pe prima pagina care au mai scris aici, haidati fiecilor ca invitatii ati primit deja .
Gabi frumosi tare copilasii tai , abia ascept sa-i vad la vara.
Claudia ce mai faci? esti ok?
Laurica m-ai dat gata cu bunatatile tele , tortul de bezea il vreau neaparat cand ai vreme scrie reteta.
Alina oregano, busuioc, usturoi, what else?
Ma pun sa le fac niste scoverzi alor mei.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Azi am fost pe la biciclisti si dupa aia am oprit la expo unde au sarit ai mei pe trambuline cu ham si cordeline. Super fain m-am distrat eu privindu-i, imi imaginez ce senzatie trebuie sa fi fost pentru ei. Ala mic cand ne-am intors a adormit in cateva minute tolanit pe o canapea, iar Eva de atunci nu se poate opri din mancat.

Acum, daca nu vine ploaia, vreau sa mergem la spectacol la Padurea Verde la zoo.

Vedeti ca am deschis un subiect la generale cu programul de 1 iunie, puteti sa mai adaugati acolo daca mai stiti ceva.

Pupici.

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Gabi eu nu stiu nimic ca aici nu se tine , dar ma bucur ca ai tai au avut fun .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Neata! Ce faceti azi?

Aici iar e o vreme ... brrr ... de ascuns sub plapuma. Au ghinion bietii copii.

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR

offfff ce nasol de vreme, Deni vroia neaparat la strand pacat ca nu va putea merge niciunde daca e asa vreme nasoala.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Mi-a zis cineva ca pe subiectul de TM "impreuna" o anume persoana nu posteaza informatii pentru ca am citi-o noi si .... nu stiu ce

Asta e ca sindromul voyeristului care se uita pe gaura ... vecinului si i se pare tot lui ca e privit.

Asadar ... cum ca sunt sigura ca privirile din colo in coace sunt destule ... tin sa ii transmit sa scrie linistita ce vrea, ca nu lecturam pe acolo.

Deci, fetelor, jurati pe rosu sa nu mai aruncati vreo privire la ce se scrie la "impreuna", caci o anumita dama se va simti disconfortata de privirele noastre ... ucigase

Excuse me, please, dar e prea amuzant sa nu ma distrez un pic de asta. Daca tot e urat afara, macar radem, glumim, aici in incinta.

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

..........immer wieder lächelig na hai ca de 1 iunie merge, dar mai mult nu .
Noi acu am ajuns de la plimbare la mcdonalds si loc de joaca, acusi plec la lucru.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput