vuitoane

vuitoane | Autor: conchita

Link direct la acest mesaj

ok, that's www.louisvuitton.com/web/flash/index.jsp jsessionid=KZW4YY3WUWEEECRBXUCFAFIKEG4RAUPU?buy=1&langue=en_US&direct1=home_entry_us" target="_blank"> IT!!

o buca' de carpa, funia de la perdele si trei bete si bilute. trei mii de parai. si LV imbarligat care umple toata geanta de parca ar fi tapet la baie.

de prost gust, urate cu spume, geamantane ne-feminine, conspiratie mondiala, si ce daca ma contraziceti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

conchita, desi suntem certate la balama, trebuie sa recunosc ca iti dau dreptate.
Si mie mi se par niste plasticuri - tapiserii de tren clasa 2-a aceste vuitoane - le urasc. Eu am o zicala: tzatza nu e tzatza adevarata daca nu are si un vuiton.

(stai ca indata apare ionica si spune: ce mai?? eu am 3 si imi plac/)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

conchita, nu functioneaza linkul ! remediaza situatia degraba ca o sa ma perpelesc tot weekendul ca am ratat noul model de vuitton!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui speed

conchita, nu functioneaza linkul ! remediaza situatia degraba ca o sa ma perpelesc tot weekendul ca am ratat noul model de vuitton!


Repet cererea de mai sus!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Da-ne numele modelului sa vedem funia de la perdele.

Gentile astea sunt de o uratenie absoluta, da absoluta. Sa zicem ca as cara zarzavaturi din piata cu ele la nevoie, dar cam atat. E un exemplu perfect de ce inseamna puterea brandului. Se ia o bucata de carpa, se pretinde a fi de mare pret si se gasesc suficienti fraieri care sa dea banii pe ea.

Se pare ca Posh Spice are 150 de genti Birkin care cam seamana intre ele, variind culoarea si marimea. Gentile alea nu-s la fel de urate ca vuitoanele si sunt speciale pentru ca e greu sa obtii una si dureaza ani. Mi se pare culmea prostiei sa stai sa astepti ani de zile dupa o traista ca toate traistele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

http://www.louisvuitton.com/web/flash/index.jsp;jsessionid=KZW4YY3WUWEEECRBXUCFAFIKEG4RAUPU?buy=1&langue=en_US&direct1=home_entry_us

deci, US-> Women-> Clutches->Show Spring Summer 2009 -> African Queen

muffin, io nu m-am certat cu tine.

SUNT URAAAATEEEE, nu le mai purtati, seamana cu carpa mea de la bucatarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Pai asta-i model mic. Doar un patrunjel sa incapa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Conchita ma cucerisi cu topicul asta
Cu regret insa, tin sa te anunt ca esti un pic in urma cu preferintele lumii bune de Bucuresti-via Dorobanti. Lumea buna poarta, tu, asa ceva: http://cgi.ebay.de/HERMES-HERMES-AUTHENTIC-HAC-BIRKIN-BAG-45-FIORD-TASCHE_W0QQitemZ350097488864QQcmdZViewItemQQptZKleidung_Accessoires_Taschen_Damentaschen?hash=item51836fbbe0&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50








Dana mama lu'Radu Stefan(Fecioras de 2003)

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Hobby


www.youtube.com/watch?v=algdSUDpwXg" target="_blank">Melodia mea de azi :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Acum vreo citziva ani(2 sa fie)a scos un model care e identic cu gentzile alea din rafie cu care merg romanii (unii)in excursie!

N-am timp acum sa caut ,dar stateam la momentul respectiv si ma intrebam,care dupa care s-a inspirat,ca drept sa spun pe piatza romanesca le-am vazut intii!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Auzi, da aia e carpa sau plastic?
Ca nu ma prind din poza si nici nu fac parte din "crema" societatii bucurestene ca sa fi vazut in realitate asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sheannamp

Auzi, da aia e carpa sau plastic?


creca e fash! :-))

Mergi la inceput