Ajutati-ma!!!

Ajutati-ma!!! | Autor: anamaria74

Link direct la acest mesaj

Buna.Ultimul ciclu menstrual am avut pe 26 aprilie.Pe 4 mai mi s-a facut histerografie.Ieri seara am avut dureri de burta pe partea de jos si vreo 2 picaturi de sange,am crezut ca mi-a venit ciclul,astazi dimineata vad ca nu mi-a venit si am facut un test de sarcina si mi-a iesit pozitiv,dar acum sangerezi parca imi vine menstruatia,dar nu o picatura ci destul de mult si l-am sunat pe dr si mi-a spus sa i-au nospa forte,scobutil si ustrogesteron,dar vad ca sangerarea nu se opreste si burta tot ma doare.Ce parere aveti? Ajutati-ma ,nu am avut sarcini pana acuma si ne dorim un bebe de foarte mult timp.Dr a spus sa ma duc in control la el numai sambata,oare testul nu a dat rezultat bun?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns THEA22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamaria74

Buna.Ultimul ciclu menstrual am avut pe 26 aprilie.Pe 4 mai mi s-a facut histerografie.Ieri seara am avut dureri de burta pe partea de jos si vreo 2 picaturi de sange,am crezut ca mi-a venit ciclul,astazi dimineata vad ca nu mi-a venit si am facut un test de sarcina si mi-a iesit pozitiv,dar acum sangerezi parca imi vine menstruatia,dar nu o picatura ci destul de mult si l-am sunat pe dr si mi-a spus sa i-au nospa forte,scobutil si ustrogesteron,dar vad ca sangerarea nu se opreste si burta tot ma doare.Ce parere aveti? Ajutati-ma ,nu am avut sarcini pana acuma si ne dorim un bebe de foarte mult timp.Dr a spus sa ma duc in control la el numai sambata,oare testul nu a dat rezultat bun?
Te sfatuiesc sa mergi de urgenta la un consult. Sper sa se rezolve cu bine si sa vii cu vesti bune!

THEA2222+ cu''Matei Alexandru
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ANA&year=2009&month=9&day=28&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Du-te repede la un alt medic care te poate primii si azi. La spital la camera de garda eventual. Medicul meu e de garda azi..daca vrei iti spun pe PM.

Edit : scuze acum am vazut ca esti din Brasov.

s32 Eva Ilinca

Bubi mic poze...din burtica

Nunta noastra 2004

Mergi la inceput