Puiuti de Randunici 2008!! (266)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

neatza!

atat ce m-am kkit cu mesajul asta ca nu mai stiu ce voiam sa scriu ...

aaa.. Naty si noi avem numai 4 dintusi, unul proaspat iesit..
l-am vazut si pe Bubu de Cami cu palarie!
si noi la fel cu pisaceala noaptea..

am luat si noi olita de vreo 2 sapt, si am incercat sa o pun cand o vad ca incepe sa faca kk, dar cum o pun cum se opreste instantaneu.. dar macar nu sare ca arsa depe olita.. adica mai sta acolo un pic.. insa pt ea e obiect de joaca..

si gata.. ma duc la ..

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

A fost Augmentin (amoxi si acid clavulanic? ). Deci se pune?

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

am aparut si noi pe aici cu ceva vesti....ieri am fost la dr. si am facut infarixul, a zis ca priorixul se face la interval de doua luni de asta.......si mi-a confirmat ca se poate face Priorixul chiar daca a facut una dintre boli(asta am intrebat ca si Antonia a facut roseola si a fost si recent discutat subiectul...eroul principal MUfy,)si pe langa asta am citit si fragmentul dat de GEcko...careia ii dau pupici
am intrebat de vigantol si a zis ca in nici un caz sa nu intrerup si ca sa-i dau 2 picaturi(nu mai mult) pana la toamna si pe urma mai vb.

dar sunt ofticata ca am uitat sa o intreb despre kk des si moale care tot il face Antonia(cat i-am dat regim,smecta,etc parca nu mai facea)....ca tot nu i-a trecut...de dimineata la 5 in interval de o ora a facut de trei ori ......dar o sun maine si ma mai duc inca o data la ea...ca azi a iesit din garda si nu am vrut sa o retin......ca este si ea obosita mai ales ca o sa mai vina si bb 2 ..un baitel yupiiiiiiiii

Cuscra

VINE CINEVA IN CAROL AZI????

ma duc sa recuperez capitolul anterior

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Bitzo, daca era randunoiul acasa, veneam in Carol, dar nu am cum sa ma deplasez..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Poze pentru curioase
http://family.webshots.com/photo/2990645580102227597PzRlKD

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

al treilea caz de gripa porcina confirmat!!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Vestea buna e ca nu avem rotavirus.

Vestea proasta e ca este totusi o infectie virala De unde a luat-o, Dumnezeu stie...
Se rezolva fara medicamente, doar regim 2 saptamani si Biotics.

Bine ca macar i-a dat dr de cap.



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

v-ati destrabalat la seminar, bravo!
kya offf, bine ca nu e ceva mai nasol, lasa ca scapati repejor

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Maine facem analize de sange, inclusiv pentru mononucleoza... Multumesc de idee, Gecko!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Adevarat s-a Inaltat!O zi buna la randunele!
Anunt important!Pentru cine cauta obiecte pierdute le va gasi in cada,chiuvete,wc.,cosul de gunoi,sub canapele si dupa...eu asa imi recuperez telefoanele,cheile de la casa si masina.
Kya se va face bine puisorul si repede caci asta este suntem inconjurati de cele mai dubioase forme de boli de care ne miram si noi de unde a aparut si de unde a luat-o?Nici nu-mi mai vine sa ma uit la tv. la stiri caci numai stiri rele vad de parca in tara asta numai rele se intampla...Of...sunt suparata ca sora prietenei mele a primit rezultatul la triplu test si i-a iesit risc crescut pentru sindromul Down si-mi amintesc ca nu demult am trecut si noi prin asa ceva:teste,morfofetale,amniocenteze...Va face amniocenteza ...

Mihaela, mamica Andreei (5.09.1994)si a lui Vlad Constantin (29.02.2008)

http://family.webshots.com/album/565553696LqJomD

Mergi la inceput