Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaalex spune:

Roxi asteptam vesti de la tine sa incepem galeria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

oana, asa-mi iese si mie, nu stiu ce aveau aia pe cantar...poate transformarile lor nu au fost corecte...

Philip
Nicholas
Mommy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaalex spune:

Andreea e 3118 corect, greseala a fost ca am pus 6.14 sa transform dar un pound are 16 ounces nu 100 si de aici greseala. E corect ce aveau la spital. Mi-am dat seama cand am calculat pt Mara si iesea mai putin decat mi-au spus asa ca m-am prins. Greu cu masuratorile astea mericane, inca nu le stiu ca lumea dupa 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

buna dimineata dragutele va invit ca de obicei la

elyyyyyyyyy ce ma bucur ca ai intrat si pe la noi te intelegem ca esti ocupata nu iti face griji numai ca ne era dor de tine
sper sa treaca repede coliceii marinei

philip ai un bebe frumos foc sa iti traiasca si sa va bucurati de el

roxi2000
cum te simti ? sunt regulate contractiile? hai ca eu scot agitatele pt incurajare


astazi este o zi plina cred ca suntem mai multe care mergem la doctor de abia astept sa vad ce imi spune mai ales ca m-a chemat in spital de data asta oare unde sa scriu

sa aveti o zi frumoasa




38+ cu Razvan Andrei (dupa UM)
39 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor - eu cred ca se inseala dar vedem la final)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

clodyac, multumim de cafea bafta azi la control, sa fie asa cum iti doresti

38+

AMR 12 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Philip, frumoase pozele, sa va traiasca bebe Nicholas, sa fie sanatos si cuminte

Multa bafta celorlalte albinute care merg azi la medic, sa veniti cu vesti bune

38+

AMR 12 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Azi avem sarbatorite

Maria Clara bebe de Anda Magda

Bianca Maria bebe de Dana Mi

sa cresteti mari, sanatoase, cuminti si sa va bucurati parintii zi de zi LA MULTI ANI!!!

Si avem si o viitoare mamica, alymav28 LA MULTI ANI!, asteptam un semn de la tine, poate si o felie de tort virtual

38+

AMR 11 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aqua80 spune:

buna dimineata fetelor.raportam si noi o vizita la medicul ginecolog:col lung si inchis,lichid amniotic in cantitate normala,bebe Alexandru are 2986 gr.totul este ok,analizele pt anticorpi rh negative cat si cea pt col.pe 10 sau pe 11 iunie facem cezariana( a ramas sa ma sune dr in functie de ce liber are in agenda).doamne ajuta sa stea bebe la caldurica pana atunci.
felicitari proaspetelor mamici si multa sanatate bebelusilor albinute.




36+Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

relusha multumim de urari

A venit bebica .... Din nou gotobina nevoie mare
Deja mamica de Clara http://www.flickr.com/photos/magduta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi2000_ro spune:

Buna dimineata!
Multumesc Clody de cafeluta!Sa aduci vesti bune de la medic.

Eu, anunt ca am avut o noapte alba...am avut contractii dureroase dela un pic la foarte, stateam doar in fund pana la 5 cand am adormit in fotoliu la calculator. Mi s-au oprit de tot desi eram convinsa ca nici nu prind dimineata acasa.La 6 m-am pus in patut am dormit pana acum si m-am trezit sa iau a doua doza de ulei dupa cum mi-a zis dr.
Acum sunt bine, nu mai simt nimic, nimic.Si astept...


Roxi, 39 s, Ruxandra Maria si Sebisor (14.10.2003)

Mergi la inceput