Miresele anului 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ralule, bine ca v-ati intors cu bine.
Chiar ieri ma gandeam ce aiurea ati nimerit acum, tocmai cand e codul asta galben...
Dar v-au prins bine cele cateva zile de relaxare, asa e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, la noi e chiar racoare, asa ca hai aici...
Si sa stii ca eu glumeam cand ziceam ca sa treci la treaba. Te cred ca nu mai ai acelasi entuziasm, mai ales dupa toate prin cate ai trecut.

Iar altii... care altii, draga? Ce vrei sa spui?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

buna seara!

printesa mea a adormit si eu astept sa se faca pestele sa pap.pana atunci bag 2 randuri in viteza...

kitzy, una peste alta deci a fost bine. ma bucur ca v/ati relaxat putin. pup diana cumintica

botic, ziceam si eu asa...oana, aly...mai stii tu pe cineva?
si daca e racoare la tine chiar ca as veni. eu suport bine, crina insa e tot o apa...transpira de zici ca e la sauna si vrea sa ii fac aer tot timpul, sa o scot afara si sa/i fac baie...

noapte buna!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule ce relaxare......as fi vrut eu, atata ca am intrat de vreo 5 ori in bazin pt 10 min de inot
Poate daca era Diana mai cuminte, mai povesteam, da asa...in continuare nopti nedormite, era foarte cald in camera, astia de la pensiune aveau un caine care latra noaptea si nu puteam tine geamul deschis, la terasa mancam in viteza maxima ca Diana n-avea stare absolut deloc, in rest incercam s-o linistim pe ea sa ne puteam plimba un pic. Da trebuie sa recunosc ca i-au placut lacurile cu nuferi si lotusi, a vazut si broscute testoase, si pestisori si broaste raioase
Nu pot sa zic c-am venit mai odihnita, poate chiar mai obosita, da macar am schimbat un pic aerul

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

lasa, Ralule, mai multa odihna, la pensie, draga
Doar nu vrei de pe acum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Silvia, surprinzator, dar chiar e ok acum afara.
Dar las ca vine canicula in curand. Doar nu crezi ca am scapat.

Si nu, eu nu mai stiu pe altcineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

crina nu stiu ce are ca vrea numai in brate asa ca scriu cu ea in brate...

la noi azi e un pic mai bine afara, poti sa respiri! o sa mergem la shoping...o iau cu mine ca i/am luat eu niste bady/uri si o rochita si ii sunt mici. noroc ca avem nepotica mai mica cu 2 luni, avem cui sa le dam.

botic, pacat ca suntem la distanta asa mare una de alta ca tare mi/ar fi placut sa ne intalnim...am asa o impresie ca tare ne/am potrivi.da cine stie, ne/om intalni vreodata

week/end minunat!

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu traiesc cu speranta ca poate da, ne vom intalni candva.
Mai ales daca frate-meu ramane in zona ta, ar fi ceva sanse.
Cine stie, nu?

week-end fain sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule da tu chiar vrei sa ma relaxaz numa la pensie?! Uai, c-as ajunge la spitalul de nebuni Eu vreau acuma relaxare, sa nu fac curat, sa nu spal, sa nu gatesc, sa am liniste si pace si sa nu ma sacaie nimeni la cap
Sper ca pe anul viitor sa vina vremea sa ma bucur un pic si eu de concediu, numa faza-i ca de cand s-a nascut Diana, tot sper ca se face fata cuminte si inca nimic

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi suntem bine, dus copil la gradi, facut piata, am mai luat 2 kg capsuni, azi sper sa mai fac o portie de dulceata, dar mult mai moale.
am reusit sa pun pozele din weekend si cu burtocul:
http://www.dropshots.com/giova1#
si
http://www.dropshots.com/ioanaP#

dupa ce pun ciorbitza la foc, revin sa vad ce ati mai scris.
si o sapt. buna sa aveti!

_
Gio34+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput