Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (09)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

chatonel eu le am tot mai frecvent in ultimul timp...

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

chatonel eu le am tot mai frecvent in ultimul timp...

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE



o fi de la alaptat si faptul ca nu ne odihnim/mincam indeajuns? Io halesc din ce in ce mai mult (cel putin asa am impresia) si tot degeaba.

Filles du Sud cu Izia, famille Dragoon

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Am vazut poze superbe si copilasi si mai si!!!! Dragoana este asa de haioasa, frumusica si te face sa zambesti(seamana cu mami, ce sa mai...); Victoras este demential cu ochisorii lui albastri , iar Alexandra este si ea o ochioasa, focoasa, frumoasa!!! Abia astept sa o vad

Noi am fost la dr, controlul de 6 sapt. Totul este ok. Ne-a dat anticonceptionale si un mic tratament. Peste 1 saptamana ne apucam si noi de treburile lumesti. De luni ma apuc si de sport (sau cred ca de marti, caci duminica merg la o nunta ).

Sotul as tat cu David afara cat m-a consultat dr. A fost tare haios. Sa vedeti cum l-a linistit pe David: si-a pus suzeta in dreptul sanului si i-a dat la copil sa o molfaie. Cica a mers Am murit de rascand mi-a povestit.

Inainte sa ma panichez sa va intreb: vaccinul de la mana e normal sa arate ca furunc cu puroi? Caci abia acum i s-a umflat.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

mai vine cineva in cismigiu pe 31 mai?
http://www.arcub.ro/agenda_detail.php?id=25

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)


Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Donati 2% din impozit pentru Andei

Fundatia EUROMANIA, CUI 12947122, Bd-ul Ion Mihalache, Nr. 327, Bloc 12, Sc. D, Etj. 4, Ap. 114, Bucuresti,
Cont: RO89 RNCB 0086 0046 6770 0002, BCR Sucursala Grivita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Novus ai PM de la mine

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Novus, multumesc mult! O sa ma apuc sa fac si daca nu ma descurc, cer ajutorul! Inca o data, multumesc!

Bogdana, transmite salutarile mele fam. Nafiru. Eu si Roxana am fost colege 8 ani. Mi-e asa de dor de ea...

Olga, chiar de-asta am intrat: sa zic ca lui Bris i s-a umflat locul cu vaccinul si a facut un pic de puroi. Ce pe felie sunt copiii astia ai nostri

Am vrut sa va intreb dc voi curatati cu ceva gurita lui bebe. Eu am inteles ca nu e prea ok dar... uneori parca as incerca pt ca mi se pare prea incarcata limbuta.

Mami de Bris care se intoarce de pe o parte pe alta , 16 apr 2009

gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Georgiana f tare Inseamna ca e ok nu? Eu nu ii curat cu nimic gurita, dar nu mi se pare incarcata. Nici nu inteleg cum poate fi incarcata limbuta unui copil

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ayla tu pe unde umbli!!! Multumesc inca o data pt imaginile cu DAVID

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Daca tot ma apuc sapt viitoare de treburile lumesti hai sa va mai intreb una, sa vad cine-mi raspunde, caci m-am tot gandit la asta: cum o faci cand alaptezi si curge laptele siroaie? Cu sutienul pe tine? Parca n-are nici un farmec...dar si sa ne mozolim de lapte nu e fain Astept raspunsuri

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Intram si noi sa va spunem ca suntem pe aici, dar din cauza de pitica ffff plangacioasa si ffff colicioasa nu putem face mai nimic, nici sa scriem iar de citit printre randuri.
Felicitari bebicilor si mamicilor care s-au crestinizat si multi pupici de la noi
Acum intrebare....este normal ca un bb asa mic de nici 2 luni sa sa culce numau dupa 1 noaptea iar ziua de pe la 11 sa nu mai doarma deloc pana noaptea....nici afara, nici in leagan, nici dupa baita, nu stiu ce sa mai fac. Joi avem programare la ecografie abdominala, vedem ce o sa fie. Am incercat tot ce era posibil inclusiv infacol si colief, si acum tot cu ea in brate sunt si maraie si isi baga pumnisorii in gura de nervi cred ca de oboseala...offf nu mai pot.
Pupam mamici si bebiti!!!


Sabina mamica fericita de Maia Andreea

Mergi la inceput