Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (304)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Ayumi am vazut baietii, ce mari si frumosi sunt

azi am apreciat gresit si am ajunt cu vreo 40 de min mai devreme, bine ca era si seful sa ma vada

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

La multi ani si frumosi ani, Yaia! Sa ai parte de ani multi, fericiti alaturi de cei dragi. Sa ai mereu ceva placut de asteptat de la ziua de maine si ceva frumos de povestit despre ziua de ieri!






Mad cu Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi ani! Yaia sa fi sanatoasa, iubita si sa ai parte numai de bucurii de la cei dragi.



cred ca sacosa mea a ajuns....

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

O saptamana minunata si de la mare! Eu va citesc zilnic f greu insa cu scrisul.
La noi totul e ok. Am fost ff putin muciosi, dar speram sa treaca. Luca vorbeste f mult.Repeta tot ce aude dar nu leaga mai mult de 2-3 cuvinte. Bona exerseaza la greu cu el:)) Stie ca e din Canta (constanta) si ca sta la bloc :)E un lungan , mananca bine dar in ultimul timp are si el o stare de nervozitate mai ridicata. Sambata a plans o ora neconsolat. Cu nimic nu i-am intrat in voie imi venea sa chem doctorul. Dar eu zic ca e de la dinti. Baleste f mult si se vad caninii. Dupa 5ml de panadol s-a calmat.Asa ca se intampla si pa la noi.
Cu olita am trecut direct la wc. Pe olita nu vrea ci doar pe wc-ul cu adaptor. Dar mai avem de munca.
Papanash si noi am vrea Barcelona in septembrie si tot cu Luca. Tati si-a schimbat job-ul si cred ca o sa-si ia doar o saptamana de concediu si vrea si feciorul cu noi. Stiu ca nu mai e o vacanta ca cea in doi dar trag sperante ca ne vom descurca. Problema e ca Luca nu mai vrea in carut.Aveti recomandari? Noi am vrea in statiunile de langa Barcelona. Cum e? Se poate face deplasarea usor in Barcelona?
In rest va doresc o sapatamana de vis cu soare si plimbari multe
Pupici de la mare
Mada28 si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Yaia!

Sa fie toate asa cum ti le doresti!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Sim, ce mare pare Stefan in poze... e un copil tare reusit!

Operatiunea olita/wc.. inseamna deja fara pampers, sau asta e o faza ulterioara?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Yaia, La multi ani sanatate multa si tot ce iti doresti frumos alaturi de familia ta sa se implineasca! Te pup!

Crishtina & Robert 09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Si acum.. capul la cutie (eu) ca am tone de lucruri de rezolvat la serviciu! Pa!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neataaaaa.

In primul rand trebui sa pupacesc si sa imbratisez coltul nordic al tringhiului special: Yaia.

Yaia iti doresc tot binele din lume, sanatate, bucurii, iubire, noroc si realizari! Pup tare tare si astept si eu macar o gogoasa acolo.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, Yaia!!!!! Sa fii mereu sanatoasa, frumosa si spirituala!

Ana, ce frumosi sunt Mirunica si Vlad!!!!

ERina, am admirat-o si pe Daria! Minunata!

Danuta, sanatate Mirunei!

Papanash, ce nazdravan ai tu acolo!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput