Motivul Mihaelei...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Sunt curioasa daca va mai face "ceva" in televiziune si acolo...ca pe aici nu stiu ce a facut. In afara "duminicii in familie" altceva a mai facut? Si emisiunea aia era trasa de par...rau, in stilul ei, ce sa zic.
Si de ce era nevoie de scrisoarea aia penibila de adio? Daca era adresata celor pe care i-a ajutat in campaniile ei, de ce nu le-a trimis lor personal o scrisorica? Trebuia sa ne arate ce poate, frate!

"Trust no one!"



ei sa nu exageram! daca chiar nu stii ce am mai facut, uite o biografie scrisa chiar de ea, ca tot va place stilu':

http://mihaelaradulescu.bro.ro/biografie.htm




Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Parca e oda "conducatorului iubit" de pe vremuri...

Felicitari pt astfel de gesturi, sustinute si de catigurile deloc subtirele, precum si de notorietatea "vedetei" cu pricina.

INSA: sunt sigura ca sunt sute, poate mii, de oameni cunoscuti din Ro (nu mai zic de cei mai putin publici) care fac astfel de gesturi si nu isi creeaza nici un filmulet pe chestia asta.
Sa fim (putin mai) sobri!









Dana mama lu'Radu Stefan

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"




Hobby


www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o" target="_blank">Melodia mea de azi :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

eu nu am avut rabdare sa ascult tot pomelnicul... parca era un film "post mortem"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Recunosc ca nu sunt o fana M.R. dar azi parca nu am avut ce face si m-am uitat la ultima ei emisiune de cacao ! A fost sub orice critica, ipocrita si patetica ! Declaratii din timpul emisiunii de genul: .... parintii isi duc copii prin toate colturile lumii , numai Romania nu le-o arata.... (sau) ... doresc ca cine vine dupa mine la aceasta emisine sa mearga din oras in oras sa arate romanilor - Romania!.... (sau) .... neam de neamul meu nu a visat ca eu sa plec din Piatra Neamt cu trenul spre Bucuresti si sa ma intorc cu Porche......
- m-i se par de-a dreptul deplasate atata timp cat ea nu-si duce copilul la ski la Bucegi ci in Alpii elvetieni si pleaca scarbita din Romania, ca vezi Doamne colegii de breasla au dat cu ea de pamant pe nedrept. Se vede ca aceasta "vedeta" nu a auzit de zicala ca "Nu iese fum fara foc!"
In concluzie : bine ca mai scapa Romania de o asemenea vedeta, nu ar stica sa mai ia cu ea si alte nume sonore de vedete de paie.
Drum bun si cale batuta stimabila Mihaela(scarbita de Romania si romani )!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moniboni spune:

bai nene, videoclipul parca e facut post-mortem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2008 spune:

stiind ca e persoana publica trebuia sa isi vada de treaba ei si nimeni nu ii avea grija si baiu. pana acuma daca si-a vazut de treaba a fost ok, mai putin in fazele cu andreea marin , unde nici acolo nu si-a vazut lungu nasului.trebuia sa isi asume riscurile inainte de a se arunca in val.

parerea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

http://videonews.ro/action/viewvideo/18408/Mihaela-Radulescu-la-prima-Duminica-in-familie/
Si ani au trecut............iar ea a intinerit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Eu una n-as avea, recunosc, curajul sa intineresc ca ea.
Operatiile estetice, chiar si cele minore, mi se par riscante. Si am 2 copii perfecti de crescut si un sot nebun dupa mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giani spune:

A plecat pina la urma din Romania, ori ba?

Mergi la inceput