Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

300 eu omului meu, daca nu-i cer sa faca aia sau ailalta nu face, crede ca e bine asa...nu vede o data macar si el ca e praf trebuie sa-i zic-Nu vezi ca e praf?? Eu ma multumesc ca macar face daca-i spun.
In legatura cu cardul,e de fapt PostBank(dar i-a preluat ING) daca ai putea intreba, mare pomana ti-ai face! Si, intreaba, te rog,daca pot scoate de la ATM-ul oricarei banci,ca in Bt nu stiu daca este ING.Multumesc mult!!


FERICITA MAMICA A LUI LUCAS (1 SEP 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:





Ramo
Nu-i bai cu bavetica...mai rau e ca am ramas eu datoare cu banutzi...poate mai ajungeti voi in IOR ...ca noi in Tineretului ...slabe sanse.

Eu propun sa declaram ziua de MARTI zi de intilneala IOR...sau luni...sau oricare alta zi...la aceeasi ora ..in acelasi loc...
cine vrea ..poate ...si are placere ...sa vina ...stiind ca sigur va gasi macar o mamica de bobocel acolo..asa vor avea sansa sa se mobilizeze mai multe mamici...

altfel daca vorbim doar cu o zi inainte s-ar putea sa rateze mamicile care nu citesc in ziua respectiva..

Mie mi-a placut mult intilneala ...doar ca am cam facut foamea...adica nu mi-am luat provizii..ca nu m-am asteptat sa reziste fetele pina tirziu...next time ..iau provizii si pentru mine si pentru printzesa.


Noi am facut citeva POZICI RETRO..



LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lidia superbe pozele Dar unde le-ai facut ? Sunt in studio ? Sunt foarte foarte frumoase

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Bitza, acum e inchis, dar luni dimineata merg si intreb.
imi notez toate detaliile.

Lidia eu voi ajunge ca vreau sa-i duc un item de-ala si Gargaritzei si oricum mi-a pacut mult.

Sa vad cum ajung si eu pe la voi.

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Lidia sunt super pozele!!!

cat v-a costat? am vazut "atelierul" dar mi-a fost frica sa ma apropii, plus ca nici n-aveam ... copiii... la mine...

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

un sfat pliiiz. ce ma fac cu ccc copchilu' asta, ca de cind cu rosu'n gat nu mai vrea nik de mancare, nada, nada. nu mai deschide gurita, am incercat cu lingurite de toate felurile, cu cana, cu deshtiu...nik doar tzitzi. si amaratele alea de picaturi de vigantol ma chinui sa i le dau

alexa, cipri si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Citat:
citat din mesajul lui bitza2008


Am o intrebare pt fetele care lucreaza la banca: De pe cardul de debit din Olanda, pot scoate bani de la ATM? E scump tare comisionul? Cardul e de la ING.


FERICITA MAMICA A LUI LUCAS (1 SEP 2008)


Ma bag eu ca musca-n lapte sa-ti raspund , ca tot va citesc in fiecare zi cu mare drag si interes; sunteti o gashka super-tare si invat multe de la voi .
Nu poti scoate bani de la ATM de ING Ro. Tare, nu? ATM-urile ING Ro nu accepta decat carduri ING Ro(era la un moment dat un proiect de modificare, implementasera la cateva ATM-uri posibilitatea de a accepta si alte carduri, adica emise de alte banci, insa nu mai stiu in ce stadiu e...). Poti scoate bani de la orice ATM, al oricarei alte banci cu conditia sa accepte mastercard sau visa (depinde ce card ai tu).
Comisioanele de retragere sunt ale bancii emitente cardului, adica ale bancii din Olanda si nu cred ca sunt asa mari (comisionele din afara sunt mai mici decat cele din Ro). Probabil vei pierde la schimbul valutar.

Sper sa nu va deranjeze interventia mea, dar prea imi sunteti dragi si am vrut sa va scutesc de un drum catre office-uri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Lidia, absolut superbe pozele. Si modelele!!!

mami de Alexa si Cipri, eu zic bine ca vrea tzitzi. crezi ca nu e suficient? in cateva zile trece gatutzu si reluati cu solidele. Parerea mea e ca nu-i bai, dar sa zica si fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ciufik

Ma bag eu ca musca-n lapte sa-ti raspund , ca tot va citesc in fiecare zi cu mare drag si interes; sunteti o gashka super-tare si invat multe de la voi .

Sper sa nu va deranjeze interventia mea, dar prea imi sunteti dragi si am vrut sa va scutesc de un drum catre office-uri.

Andreea si Andrei (27.12.2008)


pe mine una nu ma deranjeaza interventia ta. poti sa te bagi mai des ca musca in lapte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Revin.
In cazul in care m-a afectat gravidia si m-a afectat sigur , mai bine verifica informatia pe care ti-am dat-o eu la serviciul MyLine (www.ing.ro):
My’Line
021 402 83 91
Informatii financiare generale, detalii despre situatia bancara. Disponibil de luni pana vineri intre orele 7:00 si 23:00.

Oamenii de acolo sunt foarte instruiti si draguti .



Mergi la inceput