Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(90)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

DARIAN-RAFAEL, bebe de Deea_24, LA MULTI ANI!!, sa cresti mare, sanatos si cuminte... azi (adica ieri, cu scuzele de rigoare) ai implinit prima lunitza din viata...la cat mai multe, apoi ani, apoi zeci de ani si tot asa...



37+

AMR 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

clody............multumim de capitol nou si sa fie unul plin numai de vesti bune si cat mai multe albinutza si bondarasi


carla...........nu poate sa ma opreasca acolo daca nu pot sa nascdar telefonul ii este deschis pentru orice non-stop.Daca vb despre trusa..eu am luat-o cu 84 ron si stiu ca ti se face o singura intepatura


serialbastre...... si de la noi sa nu te chinuie prea mult printesa si sa se nasca sanatoasa

baby-first..........felicitari pentru masuratorile grasunei,eu nu am vazut nici o poza cu printesa

happymum...........pentru mai multa siguranta eu iti recomand sa stai deoparte..varsatul de vant e periculos in prima parte a sarcinii..si noi vrem de la tine o veste cu ochisori

38+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

AMR cred ca cel mult 3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:


hai lavinia


38+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

AMR cred ca cel mult 3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

LA MULTI ANI!! DRAGOS-GEORGE, bebe de catalina_b, sa cresti mare, sanatos, cuminte si sa-ti bucuri parintii



37+

AMR 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:



lavinia p.



Nastere usoara, refacere rapida si mult laptic, sa ai un bebe sanatos, cuminte si necolicos

37+

AMR 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Carla, felicitari pentru vestile de la medic, mai putin cea ca Printesa inca poarta "fular"

37+

AMR 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

baby-first, Felicitari! pentru masuratori, ai o bebelina mare si frumoasa

37+

AMR 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

felicitari noilor albinute si mamicilor lor.
sa va dea DD sanatate si numai bine.

multumesc pentru sfaturi. m-am hotarat sa nu risc... sper sa nu se supere pe mine cumatra... si sa inteleaga.

aseara m-a cam durut burtica, asa ca la CM...
dar ieri nu am simtit greata deloc... nu stiu...

am primit mail de la s_alinutza, este bine. are 14+...
sa ii ajute Dumnezeu.

eu nu prea pot dormi. am visat toata noaptea ca eram deja la odisee... si ca ma pregateam de scutece...
ufffff... si mintea asta...

va pup, sa aveti o zi faina.


Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

clody pana la urma unde nasti?



Alex, hai la mama! Cand sa vie... ? Repede sa vie...
www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie------Amintirea cea mai draga mie------Poze noi cu maruta mea
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

buna dimineata haideti sa savuram o

In primul rand vreau sa felicit sarbatorile de azi :

Anuta24 si Raluca_Ioana
Va doresc nastere usoara , sanatate , bebe grasi frumosi si sanatosi si toate dorintele sa vi se indeplineasca

In al doilea fac galerie serioasa :



Cris si Lavinia.p




Ganesha ei eu am mainile umflate si ma dor incheieturile de la degete de mor si mana stanga imi amorteste chiar daca le masez sau le tin sub apa pe mine nu ma ajuta cred ca pana nastem asa o ducem am intrebat medicul de familie si mi-a spus ca asa e organismul meu ca sa treaca

Baby_first felicitari pt bebelina grasunica va pe amandoua si nici eu nu am gasit pozele

Carla , philip , oana_mvt va multumesc de rasounsuri deci dus DA baie BA

nu mai retin cine spunea daca fara lift e blocul daaaaa si imi vine groaznic de greu sa urc 4 etaje cand ajung la 4 imi tremura picioarele dar ce sa fac merg mai departe v-am mai spus eu ca ma intrec mosii si babele pe strada acum si pe scari ei fac maraton eu fac merg in reluare

sa aveti o zi frumoasa



37+ cu Razvan Andrei (dupa UM)
38 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor - eu cred ca se inseala dar vedem la final)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput