Ajutor - plasma!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

miki - multumesc, astazi tipul care a venit sa vada despre ce este vorba, initial mi-a recomandat aceasta folie. Nu mai conteaza cat este de scumpa cand pe plasma am dat aproape 5000 eur. Din cauza asta sunt si asa disperata. Ma doare sufletul sa arunc toti banii astia pe fereastra. Sa revenim la folie....nu este buna in cazul meu. El se gandesta ca a intrat lichid sub ecranul de protectie pentru ca nu isi poate imagina cum altfel ar fi putut sa arate in halul asta. A ramas sa o ducem la reprezentanta, sa ii dea jos protectia si sa vada daca o pot curata pe interior. Desi eu sunt din ce in ce mai sigura ca nu exista nici o varianta.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Oare cu servetele d'ala umede speciale pt laptop nu merge?

Si totusi cu ce scoatem urmele degetelelor?

Dbunny si Daniel
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny

Oare cu servetele d'ala umede speciale pt laptop nu merge?

Si totusi cu ce scoatem urmele degetelelor?

Dbunny si Daniel
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Cum ai spus, cu servetele dintr-alea. Si, zic eu, ia-ti si tu screen protector. Eu am pus pe ecranul laptopului imediat cum l-am cumparat, tocmai pentru ca sa-mi vina mai usor sa-l curat. Pentru laptop sunt f.ieftine (in jur de 10 dolari) si multi dintre vnzatorii de pe ebay au pt. acest produs free shipping.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Urmele degetelor le poti scoate si cu o carpa din bumbac cu foarte putina apa distilata. Dar sa nu se prelinga apa din carpa, doar putin umeda si sters foarte usor.

coltul meu de rai



Mergi la inceput