Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

busymummy ai un baietel frumusel si dulcel foc, sa-ti traiasca si sa va bucura-ti de el si de cel ce va veni.

Doris 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui busymummy

Fetele... am pus niste poze cu cel mare, ca nu am inca nici una pe laptop cu burtica sau cu bebe... da promit ca rezolv si problema asta - am pus link in semnatura la Andi.

sapt.12 si mami de Andi- 4 ani.

Ruxandra, f dragute pozele, dar ia zi tu aici de fata cu toata gasca, ce treaba ai tu cu Mihai Petre?!?! :D:D:D


monis 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

As vrea eu sa am treaba... hihihi, dar singura legatura e ca Andi merge la scoala lui de dans.
Nici macar nu am fost prezenta la poza - faceam de mancare acasa... a fost doar sotul meu.

sapt.12 si mami de Andi- 4 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

monis5 ma refer la tabelul ala pe care l-ai pus tu acum vreo 2 capitole in urma unde ne arata in functie de saptamani cat ar trebui sa aiba bb aproximativ in lungime si in greutate.

Doris 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

fetelor, eu vreau sa o tai acasa...:))
sa vad daca si tampitul de sef al meu ma lasa...ca ieri a facut figuri

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

15+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

gata placinta!..gata si sucu'...inapoi la sapa acum

desi..nu mai am nici un kef...ca asa lene si somn dadu peste mine.....ete asa as face ....

busymummy....ce frumusete de baiat..ce scumpic, sa-ti traiasca!

Doris, tb sa iti faci cont pe un site din asta care ofera posibilitatea de a pune poze online...gen webshots, flickr, picasa...si nu mai stiu..
cu calcu'..asa face si al meu..are toane...sper sa nu ma lase prea curand...si sa apuc sa mai salvez cate ceva din el...preventiv

eh....tare as vrea sa-mi zica si mie sefu' acu'..de la el putere...du-te acasa, mai fato..sa serbezi si tu sfintii.....

oricum, diseara mergem la sotu' prietenei mele...ca e sfant si e zi ziua lui....asa ca o sa avem aprte de cinste...tort si pizza...ca m-am hotarat la calzzone...desfacuta ...ca e cu sunca, ma gandesc ca o fi mai usoara...decat aia cu salam...ca aia cu pui zau ca mi se pare cam fada.....


krelia 14+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Doris - stiu la ce te referi, o sa pun la linkuri utile, pe prima pagina.
busymummy - frumusel foc baietelul, dar are si cui semana


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

Doris - stiu la ce te referi, o sa pun la linkuri utile, pe prima pagina.
busymummy - frumusel foc baietelul, dar are si cui semana


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki


Ramo
Uite-l pe ala, daca e, sa nu-l mai cauti
http://bim.bam-bum.ro/articole/2009/03/dezvoltarea-bebelusului-in-saptamanile-de-sarcina-greutate-si-lungime/


monis 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myrella_21 spune:

helooo...si eu sunt elena....La Mukti ani tuturor celor cu acest nume si rudelor voastre....

eu mi-am luat niste piersici si mananc de cred ca am sa plec pe usa de la livrari masini....aia mare ce se rabateaza.... dar nu imi pare rau ca as mai manca 2 tiruri de piersici...

in legatura cu soacra...azi sotul meu i-a invitat la noi la casa sa facem un gratar...si va veni si ea...sa ma streseze dar eu o ignor si ea se oftica pleaca vanata de la mine....

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Citat:
busymummy - frumusel foc baietelul, dar are si cui semana
- Multumesc... dar sa vezi daca om face fetita, ca tati e blondut-roscatel, cu par cret si ochi albastri....

sapt.12 si mami de Andi- 4 ani.

Mergi la inceput