Colegiu asistente medicale

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

Ileana, un an scolar costa in jur de 2000 roni, platibili in 2 rate, prima pana pe 11 sept, si a doua pana in ian anul urmator.

Vichy81...tine-ma la curent. Te inscri pt asistent medical generalist? O sa fim colege?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Lalilu, iti urez mult succes! Sunt convinsa ca vei reusi!

La mine insa nu cred ca va fi cazul,cel putin nu in viitorul apropiat, dintr-o sumedenie de motive, ce nu merita a fi insirate aici.

Mult succes!

Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

EUNICE, multumesc tare mult. Si sper sa o termin. Deocamdata, dpdv "tehnic", nu-mi ies calculele, VAV de program, dar incerc pana in toamna sa fac ceva schimbari.

Va tin oricum la curent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalilu

Ileana, un an scolar costa in jur de 2000 roni, platibili in 2 rate, prima pana pe 11 sept, si a doua pana in ian anul urmator.

Vichy81...tine-ma la curent. Te inscri pt asistent medical generalist? O sa fim colege?


Merci!
Bafta!
Inca o intrebare: ai idee daca este si "la fara frecventa"? Eu nu stau in Bucuresti, iar unde locuiesc acum, nu exista.

Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

Citat:
citat din mesajul lui ileana

Citat:
citat din mesajul lui lalilu

Ileana, un an scolar costa in jur de 2000 roni, platibili in 2 rate, prima pana pe 11 sept, si a doua pana in ian anul urmator.

Vichy81...tine-ma la curent. Te inscri pt asistent medical generalist? O sa fim colege?


Merci!
Bafta!
Inca o intrebare: ai idee daca este si "la fara frecventa"? Eu nu stau in Bucuresti, iar unde locuiesc acum, nu exista.


Nu, nu exista la "fara frecventa". Am inteles ca se mai inchid ochii VAV de prezenta la cursuri, mai ales pt cei care lucreaza, dar nu stiu in ce masura. Insa practica in spital este obligatorie.

Merci!

ileana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

Ah, si inca o intrebare, eventual pt LIVIA sau /si alte fete care au facut scoala asta: care sunt materiile? In mod special cele din anul I ma intereseaza, dar daca as putea afla ce se studiaza in toti cei 3 ani, ar fi super. Astept si multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

LIVIA, nu mai intri pe-aici?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vicky81 spune:

Lalilu, da vom fi colege sunt inscrisa la asistent medical generalist, eu sunt cu nr.17, acum sa vedem ce-o vrea Dumnezeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

Vicky, foarte dragut. Tu lucrezi? Crezi ca vei ajunge des la cursuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vicky81 spune:

Da lucrez, dar la 4 am plecat si pana la scoala nu fac mai mult de 35-40 deci pe la 5 sunt acolo.

Mergi la inceput