Mamici de zmeurici de iulie - august 2009 (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Danielle,eu zic ca ambele domnisoare au capul de aceeasi forma si constructie osoasa.....sau cel putin asa mi se parePooh,mami de Timea(15.06.05) si 33+AMR 7 Sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meleea spune:

BLANCA, eu cred ca am comis-o cu pozele dar nu intentionat, ca nu sunt prea familiarizata cu g mail , nu am vrut



Meleea 30

AMR 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pooh

Danielle,eu zic ca ambele domnisoare au capul de aceeasi forma si constructie osoasa.....sau cel putin asa mi se pare


Pooh,mami de Timea(15.06.05) si 33+
AMR 7 Sapt.

ai dreptate,insa si nasucul si guritza sunt la fel,la fel de botoase nu se vede bine la Ebonee ca e veche poza,


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna dimineata si de la noi! Ieri am fost la Mc"Donalds si am mancat un hamburger si o salatica si o placintica din aia cu visine!Fetele va privesc in poze si imi plac ff mult , mi-as fo dorit sa fiu si eu acolo , dar drumul e prea lung ! 30+
P.S. Va rog si eu daca e posibil sa-mi treceti si mie carut roz in loc de blue .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Micaalsa,ma bucur ca totul e ok cu bebelina ta!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si 33+AMR 7 Sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:


Meleea nu e nimic ..credeam cdoar ca o fata nu a vrut sa fie expusa

Danielle...burtica roscata e Alinutza..si intradevar e foarte frumusica si eleganta

Burticutele care ne-am intalnit am fost : Ylla (cu fetita ei frumoasa Carmen), Uliasi, Patricia, Alinutza, Doinique, Pogos (cu micuta Ana Catinca, care e o printzesuca) si Blanca..poate data viitoare mai multe, de ce nu ?



s31 Eva

Bubi mic poze...din burtica

Nunta noastra 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

2 poze cu Melissa in burtica :
http://family.webshots.com/photo/2757106760101671646bjkhck?vhost=family


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibuga spune:

va salut mamici de zmeurici!

a trecut mult timp de cind nu mi-am mai bagat nasul in ciorba comuna.
nu stiu ce gatiti,dar miroase bine

noi--bine,m-am internat in spitalul vechi,pt contractiile pe care le-am avut si am facut toate analizele cu un drum.nu m-am plictisit deloc,ne-am format o gasca de gagice,ni se zicea--salonul vesel--desi faceam haz de necaz...cel putin cunosc garda de medici,"procedurile" si conditiile de acolo.
bb e bine,creste frumos,colul tot deschis si tot asa va ramane,dar norocul meu e ca este lung.incerc sa ma feresc de povara gospodariei ca sa nu-i cauzez probleme la zmeurel.
-am intrat in sapt 30!fiecare zi e o victorie!

va

bibuga 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Hello dragutelor

Am vazut pozele. Ce de gravidute dragute si frumoase. Imi pare rau ca nu am fost in Bucuresti. Daca eram veneam cu siguranta. Poate data viitoare daca mai repetati schema.

Eu am ajuns acasa aseara pe la ora 8 dupa o saptamana de rasfat la parinti. A fost asa bine. Nu ma durut nimic nu ma deranjat nimic. Cum am ajuns in Bucuresti parca ma dor toate zici ca sunt batuta cu parul. Am niste arsuri nesuferite. Vreau la mama din nou.

Pupici la burtici

elena +28 Ana Maria & Matei Stefan AMR 10 sapt
Burtica mea la 28 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor


***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:

Fetele, Olinth-ul e bun in sarcina? ca mi-e infundat nasul de mor si nu stiu ce zmeu sa-i fac. Aseara mi-am pulverizat un pic de Olinth in nas ca altfel n-a fost chip sa adorm, dar nu stiu, o fi bun ...?

Am pus cateva poze cu gagica mea (aviz amatoarelor de bebei cu ochii albastrii , uitati-va la gaza mea ca poate poate ) si doua cu mine graviduta ... in sfarsit ca nu am apucat pana acum sa-mi fac poze.

http://picasaweb.google.ro/Ghita.Achim/Mai2009?authkey=Gv1sRgCIy9qP7Xr6zCtwE#


AnamarialuiIulia (23.03.2006) si30+ cu Teodora
Nasterea printesei

Mergi la inceput