Mamici si Gravidute Italia (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Irina-cum l-ati sarbatorit pe Fabian?
asteptam pozici
Ely-si de la tine asteptam pozici
cum vrei sa-i spunei printesei tale Denise sau Marina?cum iti place?
eu intreb sa stiu cum iti place
mie de exemplu nu mi-a placut cind o prietena ii zicea mereu Giuliei Giugi si i-am spus ca nu-mi place si o rog frumos sa nu-i mai spuna ca prietena fiicei ei e Giulia zisa Giugi dar daca mie nu-mi place....oi fi mai dificila dar asta e....



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

katia....las ca e bine ca mai intram macar de cand in cand...e bine ca scriem si noi ce facem,ce am face,cerem pareri...aici la mamici de italia e mai simplu...daca intrii la generale sau la in unul sau doi mergem mai departe te crucesti ...as scrie si eu pe acolo numai ca as avea si eu multe de spus,uneori ma inervez si aberez....ce frumos ar fii sa avem toate aceeasi parere...dar si asa cred ca ne-am plictisi...
pozele bruneta inca nu le-am pus...acolo eram roscata prugna...dincolo am vrut sa fac mai decshis...si a iesit roz-bonbon...

Cu bebe doi dupa cum am zis eu am mai lasat-o pe mai incolo...desi eu am unde...adica peste vreo 3 ani o sa am numai 25!!!!si eu mi-as dori enorm ca pe la vreo 35 de ani sa mai fac un bebe....asa as retrai si eu iarsi toate mmentele frumose,alaptatul care mi-a lipsit mie(apropo am visat ca nasteam a 2 ora si alaptam copilul si desi eram dupa nastere ma sinteam super...si era fetitza ca o strigam elisa....)am inebunit si eu un pic...daca mai sunte maici pe forum peste 10 ani...tare mi-as dori...sa vad cum ni s-au indeplinit dorintele la toate ....si afem familia intregita...

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Nelia-chiar asa bine ziciei vezi avantajul virstei?
vezi de ec zic ca va invidiez? ca deja la anii mei ar fi trebuit sa am cel putin 2
nu ca ar fi tirziu si acum da na....acum nici ca pot sa ma arunc asa..om vedea ce ne aduce ziua de maine
de dorit ne dorim si vrem dar e mai greu de pus in practica
si cind ma gindesc ca am apucat sa slabesc de eram super multumita acum de cind stau acasa m-am rotunjit putin si disper din cauza asta ma gindesc ce ma fac de mai fac inca unul ca la 22 23 de ani altfel e organismul si altfel te simti si slabesti mai usor
acum nu ca as avea 40 da tot am trecut de 30 si incepe sa se simta ca organismul nu mai e ca odata
dar pt inca un puiut dulce ma sacrific



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

buna iubitele cf?noi suntem bine am petrecut sambata si ieri ca a fost ziua lui cumnatamea,deci azi sunt super obosita dar asta e
katiapam sa stii ca niciodata nu e prea tarziu,cumnatamea afacut 32 de ani si are baiatul de 13 si acuma e insarcinata in 4 luni si arata super
eu si sotul deja ne gandim la al doilea si nici nu am nascut,cand le spun la neamuri se uita la mine paraca as fi extraterestru,dar mie asa de mult imi place sa fiu insarcinata si sa simt o viata care creste in burtica la mine,si apoi ma simt si bine ma vad si mai frumoasa de cand sunt insarcinata.acuma sa nasc sanatoasa ca vine el si al doilea
ely vrem pozici

monica mamica in devenire+33denis stefan
doamne ajutane sa avem bebici sanatosi
amr 7sap

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina20 spune:

Gata am pus,nu prea multe

Despre cum neam distrat ce sa spun,pt mine nu prea a fost distractie pentru ca fabian mia avut toata ziua temperatura si mia fost foarte marait,mai mult a plans decat sa rada.

In rest toate au fost frumoase ,a stat foarte greu la luat din par,a trebuit sal tin,de pe tava a luat cheile de la masina ,cartea si banii.

Eu nu ma simt prea bine am racit ingrozitor,ma tras curentul iar capul simt ca nui al meu asa imi huieste.

La noi a venit caruselul,iar fabian e tare incantat,mai ca nu reuseam sal mai iau de acolo.

Bine fetele,sper sa am timp sa citesc si eu din urma,problema e ca numai am rabdare

Va si aveti grija de voi.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=724e548b768b30618f9a7a&source=category&category_id=12" target="_blank">album 1;www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7458c364f09f6e60b2d077&source=category&category_id=all" target="_blank">album 2; www.onetruemedia.com/shared?p=7e53fc2f14b83fa6df78e2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Faby la 8 luni;

www.onetruemedia.com/shared?p=7c6534b75f4fce2bec111f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj nou; www.onetruemedia.com/shared?p=7e3f9de70122621331eba0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Fabi in girelo; www.onetruemedia.com/shared?p=801ef5ea45694371e9ba2d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">mersul fara girelo

www.onetruemedia.com/shared?p=8bbff05b8d5de94fe11877&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

Scuze fetele!
Intru din nou sa o salut pe Monica!
Mai ai un pik iubita! Sa te bucuri de perioada asta ca este una dintre cele mai frumoase!PUPIK!

poze cu noi 1
poze cu noi 2
poze David Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

buna fetele
irina sa_ti traiasca iubiree super de frumos
ely denise ce face ai promis pozici
fetele voi cf?a venit caldura si va_ti molesit?
va pup ma duc sa mananc

monica mamica in devenire+33denis stefan
doamne ajutane sa avem bebici sanatosi
amr 7sap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxali

Neata!...e gata cafeaua caldaaaaaaa

Ely nu ai mai intrat sa pui pozici ...mi s-a parut sau vroiai sa intrebi ceva?

Pitica nu a vru lapte seara si nici dimineata...trebuie sa pun si plsa de tantari la geamurile din dormitor ca nu a dormit din cauza unui tzantzarel...pe junior nu-l mai ciupeau,dansa e mai dulce

o zi buna fetelor

Ali , Sonia (22.10.07) si Enrico (26.01.00)
poze
as vrea sa intru mai des sa intreb multe,sa vb dar nu reusesc..putinul t pe care-l am liber il petrec punand in ordine casa,gatind...si dk pot dorm...bblina are colici din pacate,stiti cum este lasi totul si te ocupi de bb cand are nevoie.o sa incerc asta seara sa pun cateva pozici..

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

Citat:
citat din mesajul lui katiapam

Irina-cum l-ati sarbatorit pe Fabian?
asteptam pozici
Ely-si de la tine asteptam pozici
cum vrei sa-i spunei printesei tale Denise sau Marina?cum iti place?
eu intreb sa stiu cum iti place
mie de exemplu nu mi-a placut cind o prietena ii zicea mereu Giuliei Giugi si i-am spus ca nu-mi place si o rog frumos sa nu-i mai spuna ca prietena fiicei ei e Giulia zisa Giugi dar daca mie nu-mi place....oi fi mai dificila dar asta e....



ticker
deGiulia (20 iunie '07)


noi ii spunem DENISE,cred k e ok si pt voi..ms pt intrebare..stiu k sunt datoare cu pozici,o sa fac tot posibilul sa le adaug in seara asta..k pana acum cateva min DENISE plangea,sper sa adoarma si sa pot pune cateva!colici is la ordinea zilei..am incercat cu picaturi dar nu prea merge.

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png

Mergi la inceput