Puiuti de Randunici 2008!! (260)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Neata la cafea!

Criss superba Andreea, are niste copanele bune de gadilat si imi place cum isi scoate ea palaria, sa arate cine e sefa cred ca o sa le lipim palariile de cap cand o fi mai cald, ca nici al meu nu sta cu ea si la 12 cand venim de la scoala bate uneori soarele de-i incinge freza ! Ce rau imi pare ca nu pot ajunge si eu la tine Da' ma fac mare si-mi iau carnet,apoi sa vezi plimbari pe mine.
Dau send ca trage Luki de mouse.

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Puppa spune:

Dau si eu un rand ne ness...ca doar asta ma mai tine treaza..

A fost o noapte linistita..Amalia a dormit cu pernuta tinuta strans in brate cu ambele manute...parca stia ca era sa nu o mai aiba...La un moment dat i-am luat-o ca era inca uda si imi era sa nu i se ude si pijamalutza si sa nu raceasca, dar am gasit-o de dimineatza uscata :D

Azi, trebuie sa ma duc la un eveniment si apoi pana la job, asa ca nu o sa fiu acasa cand vine domnu' si mi-e asa o ciuda, ca nu ne-am vazut de duminica...Dar am sa fug cat ma tin picioarele spre casa la intoarcere...Tare greu cu programul asta...

http://picasaweb.google.com/cristina.catana
http://puppa.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza!
tonic aaa, la job zici..nu stiam ca ma opresc la el,pur si simplu am coborat din tramvai acolo, era si asa f tarziu, am stat cu iub 10 min si am plecat spre casa..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

salutare , salutare salutare,


bineintelescaammaiscrisunmesasaj......

nu ati scapat de mine,nouei , dar chiar nu am timp de cand am adus andreiul acasa. la sv nci atat,......... mai verific mailurile cind apuc sa maninc

suntem de 3 sapt la cresa , mai ne alintam un pic cind pleaca mami si tati , dar trece in 2 secunde. Acum sunt acasa cu el ca a facut febra de la dinti si mai are si un rosu -roz in gat ( are ingatatita). El are 11 kile si 80 cm , 8 dinti mari ( lungime normala adica) si 2 canini sus( in faza scurta), si 4 masele in toata spelndoaREA LOR , medicul este foarte multumit de evolutia lui ( un emoticon care danseaza), la fel si eu, in rest doarme mai bine , maninca la fel de bine, si de ordonat la ore foarte bine stabilite, asa cum l-a invatat mami a meu.Eu am inceput sa slabesc pt ca are grija Andrei sa merg in fiecare seara la sala( si inca pe da gratisu')( trebuie sa fac tunel din picioare sa treaca el si masinile lui, pe linga proba de rezistenta la garduri si obstacole care nu se pune )
am intinerit 20 ani decand e andrei acasa, desi necajurile curg lant.......:
***a murit bunica mea pe care am iubit-o enorm, dar din motive de servici, andrei marait si lipsa de oameni din subordine nu am ajuns sa o petrec pe ultimul drum........,..dar SE la VIE', in puii mei.
***mama a reusit sa faca un chist la picior , ca si cum nu avea suficiente cate avea( oricum noi din neam suntem strangatori)
***tata a mai facut un preinfart..........
***la sv e ca la spitalul 9( noua)
........dar viata poate fi frumoasa , chiar daca sunt greutati.

eu am intrat doar sa va sa va , sa va salut si bineinteles





Giani .. Mamica de ANDREI ,....


www.onetruemedia.com/shared?p=868ef2570ead8ee3ba29d3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url u " target="_blank">uite ce am facut anul trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, la cafeluta si eu, Rebecca a iesit afara cu mama si eu o sa merg mai tarziu dupa ce iese puiul mare de la scoala.

Giani, condoleante pentru bunicuta ta, imi pare tare rau. Si imi pare rau de toate supararile tale, offf Doamne, bine ca il ai pe Andreiu cu tine care-ti lumineaza viata si te face sa treci peste toate cu capul sus si zambetul pe buze.

Olgutza, de cate ori pe zi o speli pe Sophie pe dintusi? E de ajuns dimineata si seara? Eu asa fac deocamdata...

Naty, dea Dumnezeu sa castigati batalia asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Gudinde " la mai multi multi ani! cu mai putine greutati , cu mai mute bucurii, cu mai mare fericire si cu mult mai multi prieteni,Fericirea si bucuria sa intre in sufletul tau "LA MULTI ANI" !!! te pupa si Andrei ( ca no e tizul tau)



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


www.onetruemedia.com/shared?p=868ef2570ead8ee3ba29d3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url u " target="_blank">uite ce am facut anul trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ce bine mi-a facut mesajul tau Giani Poate ar trebui sa ne mai intalnim, sa ne intalnim ghinioanele si belelele ca sa se sparga naibii unele de altele si sa dispara.
Asa e, cu puii nostri alaturi parca orice poti invinge in viata
Tonic, solutia pt palarii e sa le coasem niste nojite sau un elastic sub barbie (stiu ca multora va displace, initial si mie dar la Iulia e singura solutie, altfel instantaneu zboara orice de pe cap.
Am fost adineauri la mine la spital (ca sa cer sfaturi ce si cum sa fac cu tata...). Au sarit pe mine ca le e dor, ca parca as fi de 3 ani plecata si ca sa nu vin inapoi ca e dezastru...toti nervosi si iritati...ca in garda de pe 1 mai s-au facut 51 de internari pe sectie si ca perioada asta nu mi-o mai da nimeni inapoi. Acuma...vroiam eu sau nu vroiam sa ma intorc, cel putin inca o vreme Domnul imi arata ca nu prea am incotro, problemele sunt prea multe...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Eu asa am facut cu toate palariutele Rebeccai mai nou, le-am cusut niste snurulete si acum le leg sub barbie. Altfel totul zboara si deja la pranz e soare puternic...Si asa trage de ele, dar daca vede ca nu reuseste intr-un final cedeaza si palariuta ramane pe cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Clau, Naty , si eu

Dupa ce se trezeste Andrica plec la plimbare, directia este Ior sau Titanii, dar inclin spre IOR .....................parca ar fi sambata , asa ma simt , acum ma duc sa fac nitzica ordine ca e dezmat ........

nu am specificat dar de citit va dati seaman ca n-am facut-o deci nu am lectiile la zi................



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


www.onetruemedia.com/shared?p=868ef2570ead8ee3ba29d3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url u " target="_blank">uite ce am facut anul trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cris, superbe pozele cu micuta. Ce se mai alinta ea cu tati ei in iarba.

Mergi la inceput