fiv la cluj 21-capitolul cu 2 liniute!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

moni-ce dor ne era de tine!!si de bebeline!cum mai esti?mai poti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

salutare fetitele mele dragi!!ce faceti?

ioti ca am aparut si eu de pe dupa invitati...si petreceri...si muzici.si chiar am zis amandoi DA in fata ofiterului de stare civila.Aaaa...si am avut si o nunta ca in povesti.

Acum tot ce imi lipseste e un BB..sau MACAR UN BB.Sunt programata la Dr Micu pe 25..adica acusica.Abia astept.Sapt trecuta iesisera testele de ovulatie pozitive..si cine stie?!poate la vremuri noi...vesti noi.Care din voi a adus vesti bune in ultimele zile cat am lipsit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

ioti aparu miresica!!ce mai faci fetita scumpa?cum e maritata?
acu da-i tot inainte!si o sa iasa si bebe!
cat despre gravidute!suntem cu toate gravidute la cap-da la noi dureaza sarcina un an si ceva!!asa ca suntem in luna 1 si mai avem vreo 14 luni..cel putin eu!da de graviduta sunt graviduta!dorm la greu..ma fac ca am pofte..una alta..gasesc eu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

chiar mi-a fost dor de voi.

viata de femeie maritata e ok, mai greu sa ma invat cu verigheta, ca tot imi vine sa o scot cand spal vase sau fac dus, dar in rest e ok. In plus, noi suntem de 6 ani impreuna...practic suntem luati de mult...actele ne lipseau....

iar gravideala....ofofofof...poate o sa vina si aia in curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bey..proaspat maritata si deja iti scoti verigheta de pe deget?hmm..
si nu fi suparata copil frumos..o sa reusesti si tu sa ai un bebelas care sa-ti tipe la ureche non stop!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

pai asta am si zis:ori 2 copii cuminti..deodata.... ori unul mai obraznicut, ca sa simt ca il am!

dar tu ti-ai mai gasit loc de munca?ultima data erai in cautare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mi-am gasit dar m-am razgandit!
ca apoi iar nu o sa am timp sa incep operatiunea bebe!asa ca..mai stau un picut pe fundul meu..pana il am pe bebe la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

no..iacata ajunseram iara pe pagina 2!asa ca..pana ma intorc de la haleala sa va gasesc prezente si cu raportul facut la zi!
fete dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bruni-ai pm..poate ma poti ajuta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Citat:
citat din mesajul lui uratica

moni-ce dor ne era de tine!!si de bebeline!cum mai esti?mai poti?



E tot mai greu dar rezist eroic. Nu e exagerat de greu dar am pus deja 8 kg pe mine, burta mi-a crescut si nu mai pot face tumbele care le faceam inainte.
Bebelinele cred ca sunt bine pt ca misca mult, iar burta mea face valuri-valuri. O sa le vad de ziua copilului cand voi avea umatoarea eco. Am inceput pregatirile pentru marea intalnire: aranjat camera, facut bagaj de spital... M-am blocat la carucioare ca niciunul nu are toate functiile asa cum sunt cele pt un singur copil.Dar ceva-ceva tot o sa iau.
In concluzie alte ganduri, dar de data asta mult mai placut.
Va pup si va doresc sa reusiti si cat mai repede.

28+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput