Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Miany, esti o scumpa, multumesc mult....dar cum de-mi zici tu Sanda? Ca majoritatea imi zic Simona??? Adevarul e ca Sanda e numele meu!!!

Rox durerea de stomac poate fi simptom dar asta te anunta ca nu te hranesti la orele la care ar trebui! Si bb cere de mancare! Suna cam aiurea ce-am zis dar asa mi-i de somn ca nu ma pot concentra sa formulez o fraza inteligenta Si eu am soricei in stomac de cand cu bb.

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 7+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonette

Mony eu sunt cea de pe randul 2! In ambele poze sunt cu amandoi iepurasii lui mami! Cea de la finalul paginii este bona care sta cu baietii cand eu sunt la servici

Myani, stai cumintica in pat cu niste ceiutz cu miere si multa lamaie! Ai voie sa iei paracetamol si oscilococcinum! Sa te faci bine repede-repejor!

Mie imi este asa de somn de simt ca mor! Mai devreme m-am intins in camera mea de cosmetik si am atipit! A intrat un client si am sarit ca arsa......pfuuu ce nasol! Asa era de bineeee! Saptamana asta lucrez non-stop ca a mea colega e plecata in ro dar saptamana viitoare imi iau 4 zile libere! Sac!!! Abia astept....
Haideti mai fetelor....oare chiar sa fie fetitza??? Fac cinste o saptamana daca e asa!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 7+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!




Sa te pregatesti de cinste. Eu vreau Una mareee

9+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica09 spune:

Larisel,iti multumesc mult.
Va doresc la toate sarcini usoare si bb-ei sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Floricik...moaaama ce mi-ai facut de pepsi!!! Diseara tre sa beau un pahar ca nu mai pot!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in 7+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Buna fetelor!!!
Dupa minivacanta de 1 mai revin si eu... de fapt am ajuns de dumin seara...dar abia acum am reusit sa citesc ce-ati scris...si sa imi revin din oboseala.
Azi am fost la medic... si mi-am vazut "Strumful" ... e asa mic si dragalas... s-a miscat in timp ce ne uitam la el... DR zice ca totul e bine... Am intrebat de branza...si a zis ca pot manca orice fel de branza o sa mai cercetez netul..sa vad ce mai aflu.
Oricum... pe vremea cand eram noi in burtica... nu cred ca se facea cas din lapte pasteurizat..si uite ca noi nu avem nik.
Va pupik

bya 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Simona-Sanda.. Eu am baut deja juma de pahar de Pepsiiii
De cand sunt poftesc mereu la pepsi/cola, desi inainte tinusem vreo juma de an dieta si nu puneam neam gura pe bauturile astea ingrasacioase si cu E-uri!
Da' acu parca a dat strechea in mine

'Love doesn't make the world go round, but it makes the ride Worthwhile' Franklin P.Jones

Laura, 13+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Beatrice, daca stiam asta....am vazut la gratar lumea mancand cas de ala bunuutz de la tarani, si nu m-am indurat sa mananc, de grija ca cine stie ce boli pot face ca e din lapte nepasteurizat.... Ca in rest nu ma pot apropia de alte branzeturi, imi provoaca repulsie...brrr..Bebe asta al meu e tare pretentos!

'Love doesn't make the world go round, but it makes the ride Worthwhile' Franklin P.Jones

Laura, 13+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Eu sunt innebunita dupa "cas verde" ala mai zemos... si in perioada asta... e pe toate drumurile... si nu ma pot abtine... asa ca am intrebat medicul...si am primit unda verde.

bya 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

am citit pe sarite.imi pare rau de vestile proaste(alina) si de toate fetele care ati pierdut sarcina.eu sunt pe aici.va mai citesc cand am timp.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madyna spune:

Lilyka, eu am facut prima eco transvaginal la 5 saptamani si 3 zile si am vazut sacul gestational, ca un punct negru cu embrionul inauntru ca un punctulet alb. Nu s-a auzit inima ca se aude dupa 6 saptamani aproximativ. Sora mea e insarcinata si ea si a auzit si inimioara la prima eco la 6 saptamani si 2 zile. Dar depinde si de varsta reala a embrionului.
Sper ca totul sa fie bine pentru samburelul tau
Eu ma mai duc luni la ecograf, acum am 7 saptamani si sper sa ii aud inimioara si sa fie totul ok!

Mergi la inceput