Timisoara Impreuna(147) Purtam in suflete un inger

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dana nu a intrat stirea.....

desi operatorul si reportera asa ne-au spus, ca la 21, 15

ma dispera elevii, sefii, toata lumea...
daca afli ceva dimineata te rog, scrie, sau suna-ma, ca eu am doua nr de tel ale tale, dar nu te prind la nici unul...

PS: cu riscul ca-mi tragi niste rosii in cap...am sunat acasa, si mi-a zis mami tau ca e lumina stinsa la tine in camera...scuze inca o data...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Doris, sorry, ieri mi+a fost tare rau, cred ca o criza de fiere ... asa ca dupa ce m-am burdusit bine cu pastile am facut nanitza de n-am stiut de mine.

Striea nu a mai intrat in jurnalul de 21.15 pentru ca au fost prea multe materiale si ... n-a mai avut loc. O bag eu de dimineata la 7.45 si 8.45, va fi urcata si pe net cu ocayia asta si fac tot posibilul sa o dau si in ora 13.00.

Ca nu a fost difuzata nu e de vina redactorul, fata asa a stiut, ca se da seara. Doar ca au fost multe evenimente "la zi" si alea au prioritate in fata story-urilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

vin cu oala de de trezire la tot poporu! trupa vesela, sa aveti o saptamana cu soare.



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

zic si eu "prezent" la oala de , merci Mariaa
Aida hai si tu repede sa nu ramai fara ....
Mariaa chiar voiam sa te intreb cum stai cu alergiile tale, e mai bine acum? spuneai ca faci ceva tratament ... sper ca esti bine,
Doris sa stii ca si eu am urmarit aseara si chiar am lipsit vreo 5 min cand l-am dus pe Alex la culcare si ma gandeam ca am pierdut momentul si-mi era tare ciuda. acu' am citit ca nu s-a difuzat. probabil o sa vad pe net azi.
ti-am vazut pozele de la Dunare ieri, f faine. eu n-am fost niciodata prin zona, practic sudul tarii mi-e necunoscut. dar mi-ar place sa mergem prin zona, o sa ajungem noi candva si pe acolo.
ma bucur ca v-ati simtit bine, cred ca a fost o excursie excelenta.
Dana sanatate
Adi-adi nu ma speria cu zilele libere , o sa studiez si eu calendarul pe anul viitor ...
Ana constanteana te-ai trezit? hai la cafea ...

fetele pe toate, toate va si va doresc o zi faina

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Dana, merci...am vazut sfarsitul materialului de la 7, 45...noroc ca m-a trezit mamanu care a fost pe faza, acum sunt drepti, cu cafeaua pe birou, si astept tura 2 la 8, 45...

Geta, ma bucur ca ti-au placut pozele...intr-adevar e o zona tare frumoasa, tot pentru prima data in viata am vazut-o si noi...

sunt prin zona...ochi si urechi pe realitatea...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

http://www.realitateatm.ro/
--in partea dreapta selectati coafura de proba si puteti sa vedeti materialul tot cu interviul lui Doris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Neatza fetele,

@Maria multam de cafea, a fost tare buna, parca m-a mai trezit un pic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Doris, fain ai grait ! Ma bucur ca am reusit sa bag si in 8.45, eram cu jurnalul cam plin si tot imi spuneau sa scot stirea cu coafura, ca intram peste Bucuresti. Si io nu si nu ... nu pricepea lumea de ce m+am lipit asa de stirea aia. Dar, pana la urma am reusit. Incerc sa bag si in 13.30...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata...hop si io...Vicki,bine ca ai pus linkul...io-te asa am vaz't vedeata Ciufuleasca...
La mine trebile is ok...saptamana aviatoare se prevad plecari in terenuri...altceva,nika noutati...
Sa aveti o zi buna!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

vazut si io vedeata ciufuleasca

multumim vicki

fetelor o zi minunata va doresc

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput