dezabonare sau logout

dezabonare sau logout | Autor: Tanta-Lucica

Link direct la acest mesaj

cum fac sa ma dezabonez se pare ca pe aici nu se vb cu noi veniti la subiecte nu-mi raspunde nimeni si nici la concursuri nu participa
de 2 zile stau oline si nu mi-a aparut posibilitatea de a raspunde
vreau sa ies de aici cum?????????????????????????

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cum adica sa iesi?

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

cred ca vrea sa isi inchida contul...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Luminita, primele 10 mesaje iti sint moderate si apar cu intirziere, poate de aceea ai senzatia ca nu-ti raspunde nimeni. Sigur nu au vazut mesajele tale, nu ca nu vor sa-ti raspunda. Scrie repede inca 6 mesaje, dupa aceea vor aparea imediat.

edit: concursul la care se refera este "Ghiceste sunetul" Aici nu-ti pot da lamuriri pentru ca nu am participat la el.

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Luminita, primele 10 mesaje iti sint moderate si apar cu intirziere, poate de aceea ai senzatia ca nu-ti raspunde nimeni. Sigur nu au vazut mesajele tale, nu ca nu vor sa-ti raspunda. Scrie repede inca 6 mesaje, dupa aceea vor aparea imediat.

edit: concursul la care se refera este "Ghiceste sunetul" Aici nu-ti pot da lamuriri pentru ca nu am participat la el.

cand ai sa intri si ai sa vezi trifoiasul norocos sa raspunzi...la mine a poposit trifoiul, dar fara noroc

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanta-Lucica

cum fac sa ma dezabonez se pare ca pe aici nu se vb cu noi veniti la subiecte nu-mi raspunde nimeni si nici la concursuri nu participa
de 2 zile stau oline si nu mi-a aparut posibilitatea de a raspunde
vreau sa ies de aici cum?????????????????????????

luminita



Fiecare membru nou inscris are primele 10 mesaje moderate.Mesajul scris de tine apare imediat,numa ca nu poate fi citit de utilizatori pana nu este moderat.Dupa cele 10 mesaje utilizatorii pot raspunde mai repede la subiectele tale.

Despre concursul "ghiceste sunetul",nu poti raspunde oricand si oricum.Platforma DC selecteaza cate un membru online pe ora ca sa raspunda la concurs.
Daca vei fi selectata sa raspunzi iti va aparea sus in pagina un trifoias si o casuta unde sa scrii raspunsul.Atunci poti reasculta sunetul,ai si instructiuni.

Sedere cat mai lunga si placuta pe forumul DC



Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput