Gasca de Constanta *106*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

jone si eu ma bucur ca ai fetita!!numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Bine ai venit pe lume printesa de liris! Sa cresti mare, frumoasa si mancacioasa!
Simona refacere rapida si laptic mult! Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de copii vostrii!
jo felicitari pentru bb-lina, sa fiti sanatoase! Lasa ca sotul trebuie sa se obisnuiasca cu ideea ca ce a "plantat" aia iese. Si sotului meu i s-a lungit fata cand a auzit ca bb 2 va fi fetita, dar i-a trecut.
Crix medic de infectiose gasesti doar pe str. Farului la pol Prodiagnostic, tel. 0241555100 (sper sa mai fie asta nr de telefon), d-na dr. Dumitru. este singura care merge la cabinet particuler dintre dr. de la Infectioase.

Distractie placuta azi, sper sa se fi inselat cei de la meteo si sa nu ploua.


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Buna dimineata!
Bun gasit la un nou capitol.
Nu am intrat de ceva vreme dar am fost ocupata cu renovarea apartamentului,avem mult de munca.

Astazi avem dubla sarbatoare in familie.Seby implineste 2 anisori.are mami baiat mareTot astazi eu implinesc o varsta....Petrecem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Dana,la multi ani si din partea mea!Sa fii sanatoasa,fericita si iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Bun venit pe lume printesei de liris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Angelseby, sa traiti amandoi si sa aveti parte de fericire, sanatate si noroc. LA MULTI ANI !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Draga Seby sa cresti mare si frumos,sa ai o viata linistita si sa ajungi un om mare!LA MULTI ANI!!!
Angela sa iti traiasca baietelul,sa iti aduca numai bucurii si amandurora sanatate multa!LA MULTI ANI!
Aniversare frumoasa si asteptam sa ne povestesti cum ati petrecut!

Minoiu Mariana
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Sebastian Andrei si Angela! Sa fiti sanatosi si baftosi, distractie placuta!

La muti ani tuturor de Ziua Tineretului!

Distractie placuta in continuare!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Bun sosit pe lume bebica de Liris! Sanatate mamei, lui bb, dar si baietilor! Sa ne aduci vesti buna Simona!

Agelseby, la dubla sarbatoare, dubla urare La multi ani mami! La multi ani Seby! E gata renovatul sau e doar o pauza!??

Iaca si noi p'acasa de sarbatorile astea! Ieri am fost la acvariu la Tulcea, nimik deosebit, doar un pas spre civilizatie, ordonat, curat, modern. Frumos, dar nu de dat pe spate! Eee, asa e cand vezi altele mai frumoase, cum ar fi acesta . Ne-a insotit si ploaia, doar ca era mult mai cald, iar mie chiar mi-a placut, m-a racorit.

De abia am rezistat acesti km pe scaun in masina, am facut o groaza de opriri. Nu mai plec nicaieri ca e un chin pt mine.

Odihniti-va ca vremea e favorabila!



Crixia mami de Alexia ( 2003) & +22 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

buna, fetele.
ma bucur tare sa vad atatia bebelusi noi la cta si atatea mamici cu burtici. sa fiti sanatosi cu totii. imi faceti pohta
eu sunt in pauza de serviciu, am facut operatie de amigadalite si bantui pe acasa. sunt nervoasa, nu ma asteptam sa fie asa dureros. nu mi-a fost teama de operatie. si acum nu fac decat sa ma plang si mananc mancare super pasata.
fata a crescut, termina in iunie gradi. a invatat f multe. normal ca am sa spun ca e o scumpa, ca e a mea. si incepe in august scoala, 2 ani -un fel de gradinita in cadrul scolii. cu uniforma si acte in regula. e f frumos la scoala si fac f multe activitati.
distractie placuta!

va pup

edit: LMA sarbatoritilor si felicitari Liris pt fetita- maricica

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput