Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Bronzare organica

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 15
RazaDeSoare
RazaDeSoare

328 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite RazaDeSoare un Mesaj Privat  Reply with Quote
maria_ene,cred cu tarie ca tu lucrezi in acel spa(ca doar asa e denumit ).NU aveai cum sa fii tu,pentru ca eu am mers acum o saptamana acolo,pe cand tu deja fusesesi de cel putin 2 ori inainte.Da-o naiba de fascinatie,ca doar nu esti fascinata mereu?Sau de aceea mergi la bronzat??Ca te-a fascinat atat de tare.Ce te-a fascinat asa de tare eu ca persoana sau bronzul de pe mine???

Nu inteleg ce te deranjeaza atat de tare mesajul meu?? Este strict parerea mea legata de acel salon si de cum sunt tratati clientii acolo.Poate sunt eu defecta si nu rezista bronzul la mine,sau cine stie.Asta nu inseamna ca restul fetelor nu pot fi multumite.
Sau iti este frica de reclama negativa si ca scad programarile pentru bronzarea organica???

Citat:
citat din mesajul lui maria_ene

Razadesoare...imi aduc aminte la un moment dat ca era intr-adevar cineva fara cort...si m-am uitat si eu...dar pentru ca eram fascinata... sorry daca erai tu

Maria

___________________________________________________________________________________________________
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Editat de - RazaDeSoare on 13/05/2009 01:30:24
Mergi la inceput
dooku3
dooku3

408 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dooku3 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Razadesoare
Mergi la inceput
Criss3
Criss3

99 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Ce atatea discutii in contradictoriu dragelor? unora le place altora nu, depinde de multi factori intradevar. Am si eu o prietena cu tenul mai alb decat mine, si normal ca nu putea sa aiba aceeasi nuanta ca a mea. Eu zic ca merita incercat. Si daca e intretinut bine, adica cu hidratare multa si pregatirea corespunzatoare inainte de bronz,nu are de ce sa nu tina
Mergi la inceput
maria_ene
maria_ene

279 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Razadesoare, nu stiu ce ti-a dat ideea ca ma deranjeaza ce spui tu, doar m-am mirat pentru ca ti-am explicat din ce am vazut eu si ce ti s-a intamplat tie, departe de mine gandul sa incerc sa te conving de ceva, mai ales ca tie ti s-a intamplat...eu doar vroiam sa spun cum ar trebui sa fie..Nu, nu lucrez acolo, nu cred ca as mai avea cum sa stau pe forum...dar merg acolo de 4 ori pe saptamana la tratamente, ca n-au numai bronzare, deci mai prind si ce se mai intampla pe acolo..si n-am spus ca te-as fi vazut strict pe tine, poate nici nu ai fost singura fara cort, imi rastalmacesti cuvintele...Fascinatie..pentru procedeu in sine, sa vad ca pe fiecare e cate o alta culoare, la asta ma refer si intentiile nu-mi sunt de a analiza persoana..imi pare rau ca si tu m-ai inteles gresit

Maria
Mergi la inceput
luminita70
luminita70

79 Mesaje
Sa inteleg ca eu sunt cea mai castigata la acest bronz organic?
Probabil ne referim la acelasi salon sau nu (stiu ca sunt doar vreo 3 saloane cu bronz organic in BUc.). Eu pot sa va spun ca mi s-a facut bronzarea intr-un cort special, intr-un living nu pe hol si nu ma vedea nimeni dezbracata. Mai ales ca eu am dorit un bronz pe tot corpul, absolut peste tot. Va dati seama ca daca nu ar fi fost un cort as fi fugit de acolo
Mergi la inceput
gabrieladum
gabrieladum

80 Mesaje
Am intalnit si romani fericiti:)))bravo luminita, si esti aurie acum sa inteleg?:D
Mergi la inceput
Criss3
Criss3

99 Mesaje
A mai fost cineva la bronzare organica? Eu ma duc o data/ sapt si nu apuca bronzul sa se duca, si se vede super, sunt din ce in ce mai neagra
Mergi la inceput
karfe
karfe

513 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui RazaDeSoare

maria_ene,cred cu tarie ca tu lucrezi in acel spa(ca doar asa e denumit ).NU aveai cum sa fii tu,pentru ca eu am mers acum o saptamana acolo,pe cand tu deja fusesesi de cel putin 2 ori inainte.Da-o naiba de fascinatie,ca doar nu esti fascinata mereu?Sau de aceea mergi la bronzat??Ca te-a fascinat atat de tare.Ce te-a fascinat asa de tare eu ca persoana sau bronzul de pe mine???

Nu inteleg ce te deranjeaza atat de tare mesajul meu?? Este strict parerea mea legata de acel salon si de cum sunt tratati clientii acolo.Poate sunt eu defecta si nu rezista bronzul la mine,sau cine stie.Asta nu inseamna ca restul fetelor nu pot fi multumite.
Sau iti este frica de reclama negativa si ca scad programarile pentru bronzarea organica???

Citat:
citat din mesajul lui maria_ene

Razadesoare...imi aduc aminte la un moment dat ca era intr-adevar cineva fara cort...si m-am uitat si eu...dar pentru ca eram fascinata... sorry daca erai tu

Maria

___________________________________________________________________________________________________
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Raza de soare eu de la pagina 4 a acestui subiect m-am prins ca donsoara lucreaza pe acolo,(vazand-o si pe la alte subiect.
Ma bucur ca intuitia nu ma inseala,si mai sunt si alte persoane de acord cu mine.
Mergi la inceput
stefiuta
stefiuta

281 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luistefiuta Adauga semn de carte la raspuns Trimite stefiuta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Criss te rog trimite-mi si mie pe MP unde mergi la bronzat si cateva detalii, te rog,

leuta
Mergi la inceput
octopusu
octopusu

250 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui luminita70

Sa inteleg ca eu sunt cea mai castigata la acest bronz organic?
Probabil ne referim la acelasi salon sau nu (stiu ca sunt doar vreo 3 saloane cu bronz organic in BUc.). Eu pot sa va spun ca mi s-a facut bronzarea intr-un cort special, intr-un living nu pe hol si nu ma vedea nimeni dezbracata. Mai ales ca eu am dorit un bronz pe tot corpul, absolut peste tot. Va dati seama ca daca nu ar fi fost un cort as fi fugit de acolo

Luminita, spune-mi si mie,te rog cam pe unde ar fi cele 3 saloane din bucuresti, sa gasesc si eu unul mai aproape de mine, pt ca vreau si eu sa merg, neaparat.
Mergi la inceput
Pag. din 15 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com