Bronzare organica

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela.d spune:

Nu mi-a dat.
Poate voi mai incerca. Deocamdata nu sunt 100% convinsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizababa spune:

iti recomand sa incerci la Maraviglia, sigur te va convinge..eu sunt deja fan, imi fac o sedinta odata la 15 zile si arat super..ca proaspat intoarsa de la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns skf spune:

In Pitesti, la Chocolate Salon a fost cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns skf spune:

Si nu inteleg, exista totusi o "bronzare organiza" si o "bronzare cu DHA" sau sunt pana la urma unul si acelasi lucru, pentru ca din cate vad google-ind subiectul asta bronzarea organiza este bronzarea cu DHA, care, evident, nu este o substanta 100% naturala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Asta voiam si eu sa spun. Bronarea cu DHA nu e totuna cu bronzarea organica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizababa spune:

bronzarea organica este acelasi lucru cu bronzarea dha. dha (dihdroxiacetone) reprezinta solutia pe care o pulverizeaza cand faci bronzare organica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizababa spune:

in completare - DHA este un zahar folosit initial ca un ingredient activ in tratarea diabetului (deci este ingredient natural)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmyshor spune:

si eu ma gandesc sa apelez la bronzarea organica...m-am uitat pe net si am vazut ca sunt mai multe saloane care ofera aceasta modalitate de bronzare...mi-a atras atentia faptul ca preturile difera destul de mult (de la 40 Ron la 80 Ron) are cineva idee de ce? si daca mi-ati putea recomanda un salon in bucuresti testat si care sa fie ok v-as fi recunoscatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizababa spune:

Buna emmyshor,

preturile difera probabil din cauza calitatii produselor. eu ma bronzez frecvent la maraviglia pe soseaua chitilei. pe peeling am dat 20 de lei iar pt bronz au pret promotional de 49 de lei..asta inseamna cam 69 de lei cu totul.. e testat salonul si ti-l recomand cu caldura..sunt niste doamne super dragute acolo care iti spun tot ce vrei sa stii dezpre bronz organic. te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Buna fetelor,
stiti cumva in Cluj saloane (inafara de Anna B.) unde se face bronzare organica???

Multumesc mult.

Mergi la inceput