Care mai e viata voastra mamicilor/taticilor?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Woooooooooow......asa veste cere o sampanie.......Corina,cand mai vii in tara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Corina felicitari!!! Ce mult ma bucur pentru voi, iti doresc sarcina usoara!
Cat despre mine, am fost impreuna aproape 2 ani cu un barbat, el are o fetita, e din alt oras, dar nu ne-am putut decide cine sa se mute, si am rupt-o. Din decembrie sunt impreuna cu un barbat minunat, e tot o relatie la distanta, dar pana acum totul e ok. Petrecem mult timp impreuna, se intelege bine cu copiii mei.
Adevarul e ca am cautat foarte multa vreme, am iesit cu cativa barbati, si in sfarsit am gasit exact ceea ce mi-am dorit. Si daca nu ar fi departe, ar fi 100%, asa e doar 99,99%

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

corina, felicitari! si eu ti-am citit poveastea la vremea aia de aceea chiar ma bucur foarte mult pentru voi, bravo, sarcina usoara si sa fii fericita si pentru anii care-au trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

hello, am gasit subiectul si ma regasesc in el...viata mea de ...single mom este de vreo 7 ani. Vreau sa spun ca dupa 1 an de la despartire am avut curaj sa ies cu cineva...ziceai ca sunt salbatica...apoi am inceput facultatea si am inceput sa socializez, sa ies cu colegii...atunci ma ajuta si mama ...din pacate s-a dus cand Ema avea 2 ani si 3 luni...asa ca nu aveam timp pt intalniri...
in fine am mai iesit la o cafea, la o pizza insa poate ca sunt prea pretentioasa ...
acum 3 ani am fost la un clob cu fostii colegi de facultate, acolo a venit si fratele unui fost coleg si ne-am imprietenei, sunt cu el de 3 ani insa nu locuim impreuna....sunt f pretentioasa si-mi place sa fiu independenta.
Viata mea e mai complicata si problema Emei imi ocupa mult timp, sunt neinteleasa si prioritar e copilul...chiar daca Ema ii spune TATI, suimt totusi ca nu poate face fata la 2 gagici pretentioasa EI si EMA...prin urmare am un iubit, insa nu am si planuri de viitor

bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!



Mari, mami de Ema


Mergi la inceput