Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

Nicuratze,Maria sa stiti ca si eu de multe ori noaptea cand ma trezesc imi aduc aminte de voi si...imi piere somnul.Ca ma tot gandesc mai ales in ultima saptaman la albinutze... si deschid calculatorul si la 4-5 dimineata sa vad daca sunt vesti noi... asta in ciuda faptului ca nu sunt la fel activa din punct de vedere al scrisului.

Ramona 32+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://picasaweb.google.com/Ramona.Petriman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicuratze

Buna si de la noi!

DANI3LLA,de cate ori vad mesaje de la tine si de la CRIS 82, ma apuca rasul dinainte



elena, s.33 cu Andra Ioana +Radu (21.10.2005)



Pai nu trebuie sa mai destindem si noi admosfera un pic?Cel putin eu care am morcovul intrat cu tot cu frunze si cu tot cu gradinar...nu stiu iepurasul incotro se indreapta dar cred ca tot spre morcov

DANA 33+ cu mumos Denis Andrei

BB isi face de cap cu corpul meu

Nunta noastra-o zi de vis

Vacante - oare cand o fi urmatoarea?

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiralina spune:

Fetelor, mi-au iesit analizele un pic cam modificate. Uff... imi e teama ca am vreo infectie. Pe de alta parte am mai luat in sapt 26 antibiotic degeaba, ca nu aveam nici o infectie. Nu stiu ce sa fac.... abia joi am programare la medic.


32 saptamani cu Ada Ruxandra [love]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

dani3ella....ai perfecta dreptate.....mai ales la partea cu morcovii

34+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiralina

Fetelor, mi-au iesit analizele un pic cam modificate. Uff... imi e teama ca am vreo infectie. Pe de alta parte am mai luat in sapt 26 antibiotic degeaba, ca nu aveam nici o infectie. Nu stiu ce sa fac.... abia joi am programare la medic.


32 saptamani cu Ada Ruxandra [love]


In sarcina e normal ca analizele sa iasa un pic modificate...eu zic sa astepti pana joi cand mergi la medic..mai ales ca nu stii sigur ca este vreo infectie!!

35+ Darius Nicholas
AMR 4 saptamani

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annkkaa spune:

ma inscriu pe lista cu morcovi!!!!!

ieri ne-am speriat rau de tot... am sangerat putin, putin... am fost la medic si zice ca e posibil de la placenta desi la eco nu se vedea nimic anormal( am mai avut vreo cateva de astea pe parcursul sarcinii)... daca nu se mai repeta azi , maine, o sa mergem luni in spital la doctora mea ptr un nou eco si vedem atunci ce mai facem...
am rugat-o pe bebelina mea sa mai stea la caldurica vreo 3 saptamni macar... si cand te gandesti ca io tocmai imi faceam curaj sa nasc natural...

34+ Bebitza Karina Elena
http://community.webshots.com/user/annkkaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiralina

Fetelor, mi-au iesit analizele un pic cam modificate. Uff... imi e teama ca am vreo infectie. Pe de alta parte am mai luat in sapt 26 antibiotic degeaba, ca nu aveam nici o infectie. Nu stiu ce sa fac.... abia joi am programare la medic.


32 saptamani cu Ada Ruxandra [love]



Eu zic ca ti-au iesit un pic modificate pt ca ai BB si nu aveau cum sa iasa bine.Am intrebat-o si eu pe dr mea daca mai fac vreo analiza si mi-a spus ca pot sa fac daca vreau sa vin la ea plangand ca nu mi-au iesit bine.Mi-a spus ca abia in sapt 36 o sa-mi faca analize dar la secretie doar.Asa ca stai linistita si nu o mai agita pe fita ca s-ar putea sa te bata cand iese

DANA 33+ cu mumos Denis Andrei

BB isi face de cap cu corpul meu

Nunta noastra-o zi de vis

Vacante - oare cand o fi urmatoarea?

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monyka314 spune:

Mersi fetelor de urari dar daca se inchide si aici subiectul unde sa mai scriu???...nu am probleme de sanatate referitor la cezariana...dar stiti a zis ca e destul de marisor copilu si destul de grasut.....asa ca normal medicul in definitiv o sa decida.....mai ales ca am incredere in el ...eu ma duc in Ungaria ...nu el a zis sa nasc mai repede eu m-am gandit sa scap mai repede de nastere..dar acuma o sa va scriu cam pana la urma ce o sa iasa........voi?.....unele cred ca sunte-ti mamici sau ma insel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

Kiralina............ce anume ti-a iesit aiurea la analize?

34+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

annkkaa.......stai linistita ca bebe o sa mai stea macar 3 saptamani

34+MIRUNA-ALEXANDRA

multi la burtici si mai multila bebici

Mergi la inceput