LMA - Albinute & bondari de mar-apr '07 (117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Avem si noi poze din Vacanta de Paste 2009!


Ela si Thea-Ioana, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Uuuuu... e cineva??? v-am gasit pe pagina doi...

Am vazut pozele noi, am citit boacanele noi... in rest eu n-am nimic de nou de raportat...

Sanatate multa bolnaviorilor ... si noi ne luptam cu niste muci, dar numai atat... sper...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!

MARIA GABRIELA
IRENE-NICOLE

Sa cresteti mari, sanatoase, voioase si sa va bucurati parintii!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

Vazut poze superbe din vacanta la SIBIU, o printesica curioasa si draguta foc, cred ca v-ati simtit tare bine. ce draguta este cand cade rapusa, cred ca asa se intampla in fiecare zi la cata energie are.

DIANA tare nazdravan mai este si ALEX, si cate trasnaii le vin in capsorul ala al lor ramane de vazut ca pana cres destul de maricei mai avem ceva de tras, nu ne ramane decat sa-i supraveghem in permanenta.

de pus am pus poza in album, cand o sa am timp o sa pun mai multe si in celelalte.

va pup si sa aveti un sfarsit de saptamana fara probleme.
pupacim bolnaviorii stupului si asteptam mamicile sa ne dea de veste ca sunteti bine.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

LA MULTI ANI MARIA GABRIELA si IRENE-NICOLE!!

Pfiiiii, ce de pustietati!
Pai cum mai fetelooor? Dupa ce nu mai avem de spus La multi ani o sa ne dezintegram?

Am vazut Theacu bucle cu gropita din brate in brate si prin tot felul de locuri frumoase. Frumoasa vacanta ati avut!

Suntem mai bine, dar Giulia are inca muci si io tusesc ca un magar.


Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

E toata lumea ok dupa cutremur???ati simtit???...la noi s-a simtit,mai ales ca mama sta la 5 si s-a cam zguduit vitrina(acolo eram in momentul ala),si m-am speriat...si l-am luat pe razvi in brate si a facut pisu pe mine...s-a speriat si el mititelu,de fapt eu l-am speriat


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Cutremur ...nu am simtit NIMIC!Am avut party de 2 anisori... 8 copii in casa care alergau de duduia pamantul si..14 adulti, ce cutremur sa mai simt?Peste 1 ora mi se ''rupe apa''

Prima serie de poze pentru cine doreste
Party 2 anisori

Varsta Veveritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

La multi ani, VEVE!!! Sa fii sanatoasa si la fel de vesela mereu!
La multi ani si pentru Ana-Maria de Camitu!


Ela si Thea-Ioana, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI VEVE!!!!!SA CRESTI MARE SI SANATOASA SI FERICITA....SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII SI FERICIRE,SI SA AI GRIJA SA ITI BUCURI MEREU PARINTII!!!!!MULTI DE LA RAZVI!!!!!


mai avem si noi 2 sapt si facem 2 ani...nu imi vine sa cred...


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Muuulti, Aaaaaaaani, Ana-Maria, aka Veve!!!!! pare-se ca ai avut o petrecere pe cinste


Cutremur? s-a hatzanat televizorul ca e din ala care sta ca cocostarcul pe un picior in rest chiar ma intrebam ce naiba e.....cilii mei vibratori nu si-au dat seama......da peste vo ora m-o sunat mama impacientata sa vada daca suntem ok


Mergi la inceput