fetita sau baietel

fetita sau baietel | Autor: Mdaniela

Link direct la acest mesaj

buna seara burtici.Sunt in 20 de saptamani si astept cu nerabdare sa aflu ce minune este in burtica mea.Baietel sau fetita?Voi face 4D la Herghelegiu.A mai fost cineva la el?Am auzit ca este foarte dificil de abordat din cauza timiditatii ce-l caracterizeaza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

daniela felicitari pentru sarcina. Eu sunt la dl. dr. Herghelegiu, este un super om. Am fost de la inceput la el, el imi urmareste sarcina si cu el voi naste. Nu stiu exact ce te intereseaza. Astept intrebari. Este un foarte bun ecografist.
Sarcina usoara in continuare.


Micky 35+ +

AMR 22 zile si sunt o mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mdaniela spune:

Am auzit ca este un ecografist foarte bun ma sperie faptul ca nu este foarte comunicativ.Nu voi naste cu el,nascu cu elena voiculescu de la euroclinic.Sarcina usoara si tie.Ce minune ai, fetita sau baietel?Cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Este adevarat ca nu este prea comunicativ, dar ceea ce vede la ecograf spune tare. Mie imi place ca nu prea vorbeste ca si asa nu stiu ce sa il intreb, ca nu ma pricep, il las pe el sa vada ce si cum. Da, am fetita si baietel, asa am dat comanda la DD. Acum imi este din ce in ce mai greu, mai ales noaptea, ca este burta f mare, dar trec eu si peste asta. Multa bafta.


Micky 35+ +

AMR 22 zile si sunt o mamica fericita

Mergi la inceput