Tulcence ? (11)

Tulcence ? (11) | Autor: gabiu

Link direct la acest mesaj

.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

Va doresc sa fiti sanatoase, frumoase si iubite iar puii vostri sa fie cei mai cei din lume!
Cristos a inviat!
p.s. mirelaionut si silvi, dati-mi va rog datele bebeluselor voastre sa le trec in listuta

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

fetelor am facut capitol nou! Nu-l vede nimeni?

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna ziua Tulcea !!!


Gabi multumim de capitol nou , sa fie unul cu vesti bune si bebei sanatosi si cuminti.

Noi suntem bine , in prima zi de Pasti am fost plecati la socrii la masa , a doua zi de Pasti am fost plecati la CT in statiunea Mamaia , ne-am dat cu telegondola, a fost foarte frumos , ne-am plimbat pe malul marii desi batea vantul tare dar a fost bine .
Avem cateva poze cine vrea sa le vada le gasesteaici

Fetelor pe unde sunteti de nu dati nici un semn ???

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Buna, fetele si Adevarat a Inviat!!!

Sper ca ati petrecut cu bine Sfintele Sarbatori de Pasti, noi am fost in Bulgaria la Nisipurile de Aur cu socrii si Mara, a fost super, am avut 3 nopti sejur cu all inclusive, piscina interioara totul la hotel de 4 * 500lei/persoana/sejur, bunicii au stat cu matza mica noi la piscina, ne-am plimbat la Varna, Cuibul reginei Maria-unde e superrrrrr, capul Kaliakra, merita, fetelor va recomand cu caldura.

Aveam nevoie de o asa iesire, m-am relaxat ca Mara ma chinuie s-a invatat in brate si asa o tin toata ziua cum o pun in patut urla, asta e...bine ca e sanatoasa asta e cel mai important.

Gabi, Mara Ioana e nascuta pe 19.12.2008

Pupici la toate fetele si copiilor sanatate multa si cand ne vedem la o plimbare in parc???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

neata fetelor, va pup pe toate, bine ati revenit la scris!
mirelaionut ma bucur mult ca ati fost plecati in minivacanta, am auzit numai lucruri bune despre vacanta de pasti la bulgari. Am trecut datele bebelusei in listuta
dany super ca v-ati plimbat si voi, eu n-am fost inca cu telegondola. Ma uit acum la poze ca inca nu le-am deschis
Intalnire? Cand?

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

dany superbe pozele!!!! ai niste copii minunati

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

laura, la multi ani piticului tau, sa creasca mare si frumos. Sanatate!

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna dimineata fetele

La multi ani pentru George Stefan sa fi sanatos , sa cresti mare si frumos , sa le aduci parintilor tai alese bucurii

La Multi Ani tuturor celor care poarta numele Sfantului Mucenic Gheorghe

Gabi multumim pentru complimente

mirelaionut ma bucur ca sunteti bine cu totii ,asteptam si noi mai multe poze cu printesa Mara ce bine de voi ca ati fost in vacanta , bravo .

Restul fetelor ce faceti ?????

Daca vreti sa ne vedem haideti sa stabilim o zi si poate reusim sa ne vedem cu toate , eu astept sa vad ce stabiliti si vin la intalnire

Revin mai tarziu sa vad ce ati mai scris




danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut,
despre intalnire pot sa spun ca incerc sa vin cand va hotarati voi. Nu vreau sa propun eu ca iar ma intalnesc doar cu dany si mirell@

gabi, mamica lui Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Hristos a inviat!

La multi ani tuturor care poarta numele de George/Georgiana!
Noi am fost de Paste la Piatra Neamt, la soacra-mea si au fost zile frumoase, a prins bine un pic de relaxare. Am hotarat sa o lasam cateva saptamani pe Maya acolo. A cerut-o soacra-mea si ne prinde bine si noua, ca putem sa mai rezolvam unele lucruri pe care le tot amanam. Insa casa e asa de goala fara ea.
Vin si eu la intalnire, sunt libera in perioada urmatoare.
Pupici!



arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput