Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

azi am facut pasca si placinta cu spanac, ieri am facut drob si friptura. asa ca va invit la bunatati!

poate aduceti careva si niste oua verzi, ca soacra a facut numai oua rosii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Va pupam fetele!

Nu am mai intrat demult, bebe caraita, lipsa de timp, etc.

Zori, ma bucur ca esti ok si tu si bebe, sa creasca mare si voinic


Ayla, ce curajoasa esti ! Petrecere frumoasa la parcul de distractii

Saby, e posibil sa fie de la lipsa scaunului, cum spunea si Florinela. Noi ne co nfruntam cu problema asta, desi o alaptez la san, nu are scaun decat cu supozitor si nu ii bag zilnix, doar la 48 de ore, dar nu e linistita decat cateva ore dupa ce face, apoi e agitata si chinuita de crampe, incearca sa doarma si sare din somn de dureri, e un chin mititica. Astept ecografia cu bariu sa vedem ce este.

In ciuda durerilor, bebe ia perfect in greutate, vineri avea 4150 gr

Va doresc si eu Sarbatori fericite si cat mai multa liniste

Mami de Ana Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Felicitari Gessy!!!

Monica si minunea vietii noastre Timeea Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Paste fericit alaturi de cei dragi!!!!

Monica si minunea vietii noastre Timeea Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Va urez un Paste Fericit!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Christos a Inviat !

Paste Fericit si sa va aduca iepurasul multa sanatate voua si bebeilor vostrii si tot ce va doriti!


40+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

PISIGRI, multa sanatate bunicului tau !!!!!!!!!!!!!

HRISTOS A INVIAT !!!!!!!!!!
PASTE FERICIT !!!

Mamica fericita de Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

www.rockyou.com/show_my_gallery2.php?source=ppsl&instanceid=135273896" target="_blank">Invitatie botez


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Paste fericit!
Eu tot asa pasc, 2 in 1, fara niciun semnal ca s-ar putea schimba ceva curand...deja m-am resemnat, ce sa fac? Am facut curat, ieri am mancat ca sparta, azi o sa fac la fel...am baut si niste spritzuri ieri...
Pisigri, sanatate bunicului. Tatal meu a facut infarct cerebral la 63 de ani, pana atunci nici nu stiam ca exista asa ceva, credeam ca infarctul e doar la inima. Nu mai stiu cat a stat in spital, in orice caz de cand l-am adus acasa n-a mai putut umbla, dupa niste sedinte de masaj si fizioterapie a reusit dar cu sprijin din partea noastra. Apoi a devenit incapatanat, nu mai vroia sa faca masaj, a ajuns iar sa nu poata umbla decat mai mult dus pe sus si dupa 3 ani de stat la pat a murit. Dar el a avut complicatii de la diabet + preinfarcte (la inima) anterior, mare fumator irecuperabil (pana sa cada la pat) etc.
In orice caz infarctul cerebral e altfel decat AVC-ul, care e mai frecvent.

39+Sophia-Diana
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Hristos a Inviat!Noi suntem pe fuga ca ne asteapta parintii la masa in familie, dar am intrat repede, repede sa zic urmatoarele referitor la cat am reusit sa citesc pana acum:Adela Marisa este superba, foarte delicata, exact ca o domnisoara! Ayla, sarbatori fericite si distractie maxima, o sa iti urmam si noi exemplul cat de curand!Olishka, te-am trecut in listuta! Cum fac eu sa devina realitate urarea ta cu nasterea usoara? Fetelor, v-am pupat, revin mai tarziu, cand sper sa recuperez tot![b]Shasa[/b, pupici pentru tine si pentru cei trei muschetari! Ana-Maria 39+AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Cristos a inviat!

Filles du Sud cu Izia, famille Dragoon

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput