Mamici recunoscatoare de Nov.Dec2009(12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bay, nu sunteti normale ....am deschis cap...am stat 5 min. sa raspund la un mesaj .....si voi ati si bagat 4 reply-uri! Foarte tare, ce sa mai!

asa, ce vroiam sa va zic...ah, da...ca am mancat o ciorba de fasui ...da' am luat plasa ca e far'de carne....asa ca vreau nu vrea, am mancat de post

Miramar, bine ca mi-aia dus aminte, sa sun si eu la programare pt trombo-ma-sa aia de analiza pe care tot zic ca o fac si nu am mai ajus...si pentru retetarea toxoplasmozei IgM..da' zau daca inteleg si eu...ca la mine mi-a iesit 0,16 ...negativ e pentru <0,8, pozitiv pentru >=1 si echivoc intre 0,8-1 .....deci eu m-as incadra la negativ. de ce mi-a dat sa o repet??..si cica lunar...


krelia 9+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alunelsialbinutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Aluneluleeei-a zii mama ce esti de meserie???, sa stiu dc ma bag pe Pm in niste discutii mai legislative

9+

Mariana

Mazarica



Sunt cadrista dupa cum ma numesc unii pe aici. Sunt HR Director la un grup de firme, da nu dau numele, ca numa' aici nu aparea "Omu" cand dai search pe net dupa el

Alina mamica lui Bradut cel vesel si voinic (08.07.2004)
si 9+
poveste Bradut
bebe surpriza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myrella_21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

fetele recomand documentarul "in pantec", veti gasi aclo multe raspunsuri, fetele care l-au vazut stiu despre ce vorbesc

eu l-am descoperit de ceva timp, iar de cand am ramas ma uit saptamanal la saptamana aferenta

7+
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro


chiar asa
mi-a zis cineva de documentarul asta dar nu stiu parca e pe national geographic nu??? si cand?? chiar vreau sa ma uit si eu dar nu stiu cand si unde e ??


8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Hehe..Alina..ce bine e ca te avem aici intre noi!

Laura, 9+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Krelia am vazut ca ai intrebat unde facem Pastele.
Eu plec la Moieciu maine, aer curat , iarba verde...si-mi iau si catelul(il puteti vedea in pozele de la semnatura)

9+

Mariana

Mazarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alunelsialbinutza spune:

Mirella, o sa iei banii de la firma, normal. Nu trebuie sa te duci sa bati la usa Agentiei


Alina mamica lui Bradut cel vesel si voinic (08.07.2004)
si 9+
poveste Bradut
bebe surpriza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myrella_21 spune:

da stiu ca v-am zapacit azi dar dupa cum cred ca o sa vedeti in randurile ce urmeaza....am facut exact cum m-ati invatat voi...am lipsit pentru ca am "fugit" sa o prind pe doctorita de familie care mi-a dat o adeverinta sa ma duc cu ea aici la servici...acum tre sa scriu acea declaratie sau cum s-a numi ...dar nu sti uce sa scriu in ea....este vreun formular mai tip?? sau doar ca declar ....ca sunt insarcinata si atat si ca am atasat la declaratie si adeverinta ...??

va rog sa imi spuneti ca sa ma duc sa o duc la secretariat caci acolo se depun la noi si sa imi dea numar...dar vreau sa ma duc cu ea gata facuta....

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

hihihhi...vazut documentaru' .....si ala cu sarcinile multiple, si ala cu gemenii...si cu animalele...mumos

am sunat...cica nu tb programare...se recolteaza sangeuc de amrti pana vineri de la 7 la 8.30...ce mai program.....sa ma scaole pe mine cu noaptea-n cap

aoleu...ce hieroglife am scris in masajul trecut.....da' m-ati inteles, da?

hihihi...se apropie sarbatoritele lunii....ce de "limonezi" o sa tot bem


krelia 9+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Myrella, eu am vazut documentaru in pantec, acu cateva weekenduri, tot pe nationalgeogr parca, era weekend cu dedicatie pt in pantec, si am vazut dezvoltarea si la gemeni si la tripleti, si la animale, a fost super interesant de altfel..da nu stiu ce sa iti mai zic daca mai dau astia..Da am gasit si pe net documentarul, stiu la un moment dat, ca se poate descarca.

Laura, 9+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

simina, super....o sa fim cam prin aceeasi zona....Prahova....Brasov ....noi mergem la tara, dupa cum spuneam....catelul (de fapt ditamai cainele..ca e caucazian ) ne asteapta acolo....abia astept sa il vad, ca nu mai pot de dragul si dorul lui ....abia astept aerul tare de munte..pe cuvant ca parca e alta lume cand iesi din Bucurestiu' asta imbacsit...nu stiu cum o fi in alte orase..dar tind sa cred ca nu-s departe de capitala...ref. la praf, poluare si aglomeratie...

laura, ne uitara in tandem, cred ....si la toate.
pe ala cu omizile l-ai vazut? ala mi s-a parut cel mai ..bleah...


krelia 9+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput