***Prietenie la plesneala-Paste fericit!!***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Am plecat la spital sa duc jucariile copiilor abia astept sa vin sa va povestesc

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

kay pt lucrurile minunate ce le faci. sincer te admir foarte mult.
sub deviza "barbat plecat in sat cu doru, acasa-i singura nevasta" sa va mai zic ceva...nu-mi plac cum miros husele de pat si de fotolii. asa ca bagat la masina de spalat. sa fie frimos mirositoare pt musafiri. hai sa spal si gecile de iarna...sa fie curate...hai si ele...si de ce nu mochetelele din bucatarie si hol...ce bine e sa fiu singura acasa. pot sa ma destrabalez cum vreau.
max e dus sa aduca oua de la tara...numai vreo 30... oare o putea sa le care??

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Chiar ca-i ca arata ca o maioneza taiata

Ma gindesc ca pina la Paste terminam cap asta, de asta am lasat acelasi titlu

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)


ok,am priceput!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am venit acasa. pe de-o parte sunt atat de fericita ca am adus un zambet unor copilasi aflati in spital, dar pe de alta parte sunt cam trista... alti copilasi cu boli grele, cu suferinte mari, abandonati in spital unii... unii fara speranta...

oricum ar fi, le-am adus un zambet, le-am facut o bucurie, acum au fiecare o jucarie noua cu care sa doarma sau cu care sa se joace maine dimineata cand se trezesc odihniti si plini de elan .

va imbratisez si ma duc la nani, sunt tare obosita.

, somn usor !

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Neata mahala!!!!!

pentru evribadi!
Inca o zi de munca, of! VREAU LA MAMA!!!!!!!!!!!!

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

misha sar`na de . merge unsa. daca vrei la mama, hai la mama.
azi...stau cateva ceasuri la munca si apoi acasa la bucatarit.
oana inca odata in fata ta.
restu fetelor...ce mai faceti??
si la toata fetele

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

salutare de la mare....!maramiiiiiii.....!!!!!!
misha,multam de coffe....delphi,azi ai intarziat cu cafeaua...mi-e mi-au venit ouale vopsite,salata beouf...mai am de facut sarmalute sambata si in ziua de paste am zis ca nu fac friptura,ci peste la cuptor!

feteleee,va urez spor la trecuri,cumparaturi si bucatareli...!
iulia,cum mai esti?da un semn....

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


BAZARUL LUI MIHAITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

delphi,n-aid de ce ! chiar n-ai de ce. am facut ce era normal, atata timp cat pot face 1 copil sa zambeasca, am sa o fac !

Neatza si de la mine !!! azi ma intalnesc cu o ziarista pt un articol in Gandul... pe urma mergem in parc si pe urma facem nani in masina probabil...

fi-mea a mancat un pudding cu biscuiti si acu a calcat in borcanel si merge cu el prin casa ma duc sa-i salvez soseta

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

oana nazdravana Sosonica.
mihaela pai i-am cedat locul mishei...poate ne face o cu taietei
ia sa mai strig eu odata catalogul ca vad ca iar se absenteaza
gabriella1- tu ai sotu bolnav...deci ai scutire
kokiy-tu?? iar esti deprimata??? ia sa-ti vad nasul la apel
violeta-tu tre sa fi inrosit telefonu lu sensei ala sa afli cum se e k-aratistul
devoska- tu??? te-o afectat voronin?? te-o rapit raketii??
Dodo-pui-la tine e de inteles...mica printesa are nevoie de toata atentia ta. lu Donu
mihaela770-am vazut ca esti prezenta
andruskandu-tu ne-ai zis ca lucrezi 24h...si tu esti invoita. baga sa te revergorezi
MadameBovary-aici e aici...netali pe unde te rasfirezi??? iar pierzi noptile si apoi te plangi de lipsa de somn??? ia zii cu permisul ala ce ai mai facut? ma faci o tura prin capitala?
kariguld-tu esti scutita de la orice ce. pe tine te intelegem
mariussimiuc-tu tre sa bucataresti cozopashti...te trec scutita daca faci cinste cu o cozopasca
Kay-she tu ai zis prezent de dimineata. salveaza sosotica de Sosonica
sorana- ??? unde esti?? nasul la raport
Ripley- felicitarile mele pt ambitie. dar totusi un raport nu faci si tu?
rhoneea- de mult nu ne-ai mai insotit la o si deci absent
Noe-suflet bland...tu ce mai faci? nu ne-ai mai zis nimic de morcoveata. sau te-ai razgandit ca te-a santajat Oana?
Laura25- nu cred ca ne cunoastem. nu vrei sa facem cunostinta?
marami- apoi matele in PanaMea she mai fashi??? chiar asa ne abandonezi???
Delphinas - eu cantitate neglijabila
Diarux- daca scrii povesti, esti motivata, daca vanezi vecina...ma mai gandesc. daca niciuna din doua...atunci absent.
ancadragoman- nu vii la la noi??? sau e bolnavioara mariuca?
Pisicuta- miau-miau codata mica ce esti, ti-am trimit un mesaj la site-ul cu pricina ca nu pot sa te add acolo. dar totusi de raport nu scapi
romana_74- facem cunostinta?
Tzuni- ea este in plina campanie, deci si ea e motivata.
alexalina - ce va fi, va fi, da un peste a prins sotul tau?
cristi_2003, babylina, Anina_n-nici pe voi nu va stiu...
misha71- tu faci parte din clasa muncitoare ca si mine si plus de asta ai dat dimineata...deci esti prezenta
am uitat pe cineva???

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici
poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Neatzaaaaaaaaa!! Sunt asa de linistita si de binedispusa azi!! Am fost agitata. Tanara si nelinistita rau in ultima vreme . Acum insa sunt ... calma, roz si, dare I say, fericita. Am mai zis-o eu si mai demult dupa care au navalit norii peste mine, dar acum sunt iarasi optimista si e tare bine asa. Cine stie cat o sa dureze iar, dar merge sa bag o "live the moment" cand ma simt asa. Mai bine ma bucur acum si rezolv ce o fi sa rezolv atunci cand o veni decat sa nu ma bucur nici de momentul asta si doar sa-mi fac probleme, nu?

Daaaa, eu cand sunt roz, o dau in filosofie . Si apoi va iau pe toate la pupat si la strans in brate si ma duc sa bag un paharel de cola ca poate, poate m-oi trezi si eu, am senzatia ca-s usor sedata . E posibil sa-mi fi facut cineva o injectie cu marmelada azi-noapte de-s asa de calma si totusi vesela, dar si asa de bleaga .

Mergi la inceput