Gravidutze si mamici de Cluj - 120

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Servus dragelor. Azi mi-am gasit sutien de la Piera. Superb, cupa C ca mi-a zis doamna ca la Piera sunt mai mari cupele. L-am incercat si e bun, inca mai incape ceva.
Vineri am control la gynia. poate ne spune sigur si sexul.
Oboseala asta ma rupe. urc cele patru etaje si parca am escaladat everestul.

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina
DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare si de la noi!

nu suntem prea bine...cu mancarea stam tare prost zilele astea... sper sa vina zile mai bune...

vroiam sa va intreb ceva: voi ati facut aerosoli copiilor cu Flixotide? ca al meu e putin ragusit si ma gandeam ca paote l-ar ajuta daca i-as face(in combinatie cu ser)...sau credeti ca e prea tare Flixotide-ul asta? HEEEELP!!!!!!!!

in plus, e tare marait, cateodata...de vina sunt si dintii...stau sa-i iasa caninii de sus, 2 molari inferiori sunt iesiti, dar sus inca e gingia rosie...dau vina pe chestia asta si pe raceala pt faptul ca mananca dezastruosssss!!!! altfel as lua-o razna...sunt intr-o pasa tare proasta, din nou...din cauza asta....offff

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

off...multumesc fetelor de sfaturile pt biscuiti,o sa mai incerc

si eu tot curatenie si curatenie,mia ma maine bucataria,de care mi-e cel mai groaza si gata.vineri fac si eu ceva oua rosii si ceva praji...ma mia gandsec ce.n-are rost mia multe ca duminica si luni suntem pe la neamuri

ELENA mai odihneste-te,da-o incolo de curatenie.tava cu 6 ti-ai luat pana la urma?sa-mi spui cum ti-au iesit

IOANA13 NASOL CU CRESELE ASTEA,SI EU ZIC SA MAI INSISTI PE LANGA DIRECTOARE.ASTA E TARA NOASTRA

DOAMNE ce am mai plans si astazi.am vazut pe acasa de la 17 30 la povestiri inmormantarea nevestei lui florin salam.27 de ani,a murit de cistita hepatica.doamne feri,au ramas in urma 2 copilasi,un baietel si o fetita.si se iubeau atat de mult,cu florin zic.facea orice sa o faca fericita.ce mia e si viata asta cateodata

merg ca-mi vine piticuta.o seara placuta langa cei dragi

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinabojuc

Servus dragelor. Azi mi-am gasit sutien de la Piera. Superb, cupa C ca mi-a zis doamna ca la Piera sunt mai mari cupele. L-am incercat si e bun, inca mai incape ceva.
Vineri am control la gynia. poate ne spune sigur si sexul.
Oboseala asta ma rupe. urc cele patru etaje si parca am escaladat everestul.

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina
DPN 20 septembrie 2009




cand deschid forumul si dau sa citesc vine C ,citeste si el,chiar mesajul tau Alina, s-a mai distrat de noi ce scriem


Elena , mamica lui Dragos Stefan si 18+


Alaturi de copii, zilele sunt mai lungi dar anii sunt mai scurti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

IOANA 13 si eu am vazut aseara chiar ca se iubeau tare mult ,imi pare tare rau pt ca s a intamplat nenorocirea asta:(
ANDREEA-E nu am facut aerosoli cu flixotide ,chiar o sa incep sa ma documentez ,ca doar am aparatul si in caz de ceva sa stiu ce sa fac ...desigur voi suna medicul,dar nu mi strica ceva info
pofta mare la puiut si sa pape mai bine maine
ANCA ii dai lapte de vaca sau lapte praf la puiut?
eu ii dau o data pe zi lapte de vaca si ii pun 7masuri de cereale ,il bea rapid ,fara cereale n am incercat dar sigur nu l va bea cu asa pofta
incearca si tu cu cereale poate bea asa
ALINA bine ca ti ai gasit sutien
cat e o consultatie la Gynia ,parca ma gandesc ca pe urmat bebe sa l nasc acolo
ADRIANA se mai intampla
IOANA 13 poate un buchet de flori si o cutie de ciocolata ar rezolva maimulte
ELENA ma gandeam si eu ca o fi netu de nu mai intra


Minunea mea de fetita Tiadris
03.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ioana si eu zic s ainsisti la directoare, numai la noi poate fi asa urasc sistemul asta

alina abia astept sa vad ce vei avea

andreea sanatate lui eric, nu stiu nimic de aerosoli

credeam ca imi tremin tot azi , insa balconul asta mi-a luat toata ziua , mi-am facut si dormitorul , atat mai am si maine, ,,,, offfffff

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 18+


Alaturi de copii, zilele sunt mai lungi dar anii sunt mai scurti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana, poate esti indragostita

Mersi fetelor, de incurajari! Am hotarit ca ma duc miine sa intreb daca chiar nu se poate si daca nu si nu, vom cauta o bona. Am cunoscut intr-o zi in autobuz o doamna, tare draguta si a vb de nepotii ei, plecati in Anglia, ca ii e dor de ei si ca asa ar vrea sa aiba grija de un copil... apoi am apucat si eu sa ii spun ca am copil I-am luat telefonul, sta la 5 minute de noi... poate a fost un semn.
Ar mai fi o varianta, cu insistente, la gradi, dar mi se pare cam mic pt asta.
Eu stateam atit de linistita, ca sintem pe lista! Pe lista neagra, eventual

Pun poze, sa nu ne uitati: http://community.webshots.com/album/571091626dhhVsb




Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

Mi am gasit astazi niste pantofi tare draguti si comozi la Leonardo ,am scapat de o grija
si printre altele am fost pusa intr o situatie f neplacuta ,stiu ca Tiadris e tare neastamparata si plina de energie si nu prea pot face nimic sa o potolesc ,s a apucat matza sa traga de cutii ,vroia si ea sa probeze sandalute ,pantofiori etc ....si asa de prost m am simntit cand am auzit o pe una dintre vanzatoare spunand-Doamne fereste ce copila ,este a doua oara ca mi se intampla,dar tu fetelor chiar nu stiu si nu cred ca pot face ceva s o schimb pe mamaruta ,mereu i am atras atentia si tin enorm de mult ca ea sa aiba un comportament civilizat dar nu am ce face mai mult de atata ...inca
si normal ar fi fost ...daca tot le am facut vanzare sa se fi jucat careva cu ea 5 min ,doar erau vreo 5 vanzatoare


Minunea mea de fetita Tiadris
03.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Alex, nu Tiadris e de vina pt comentarii! Ci nesimtita de vinzatoare! Unele se joaca cu copiii, dar unele... sint de o rautate! Eu cred ca nu as fi cumparat nimic, ca eu sint f impulsiva cind e vb de nesimtirea vinzatorilor, chelnerilor....


Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

IOANA 13 ce super ca sta deja puiu pe wc ,are scaunel ,sau il ajuti tu sa se puna pe wc?ce inaltime are barbatelu?
ce mi place numele catelului Hund super fain
pozele cu bretonelu??pai se poate ma Ioana
ALINA e normal sa obosesti si asta i doar inceputul
ELENA aproape gata curatenia ,bravo burticuto

Minunea mea de fetita Tiadris
03.10.2007

Mergi la inceput