Aida, ai multi prieteni! Suntem alaturi de tine

Aida, ai multi prieteni! Suntem alaturi de tine | Autor: terry

Link direct la acest mesaj

Am vrut sa deschid acest subiect ca un suport pentru Aida.Sa nu iti reprosezi nimic. Ai facut totul exact cum trebuia.
Ai fost aleasa sa fii mamica de inger. Asa le e unora scris.Suntem alaturi de tine. Ne-am dori sa iti luam cate un pic din durerea pe care o porti, sa-ti fie mai usor. Nu ne cunoastem, dar esti un exemplu si un model pentru noi, celelalte mamici.Te strang in brate, Aida si iti ofer umarul meu sa plangi pe el.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Aida, suntem alaturui de tine!
Emma a invins cancerul, dar in alt fel decat ne asteptam si speram toti, mai ales tu ca mama.
Emma a invins! Este libera de orice durere acum. Stiu ca nu te ajuta aceste ganduri, caci ramane durerea din inima. Ai facut tot ce este omeneste posibil. Dumnezeu a ales sa i se termine suferinta si sa o ia in bratele Sale.


Monica sotie si mama fericita

E primavara, e lumina, e caldura, e zambet, e iubire, e VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Intotdeauna am citit din umbra, m-am rugat zilnic ca Printesa sa se faca bine, mai scriam cind nu mai puteam tine in mine, as fi vrut sa-mi gasesc cuvintele potrivite cu fiecare ocazie, insa cuvintele nu sint compatibile cu durerea. Niciodata nu poti exprima exact ce simti, chiar daca durerea te macina profund.
Aida, da, ai multi prieteni, iar eu ma numar printre ei. Sint o picatura in marea de prieteni. Te imbratisez cu drag

terry multumiri pentru subiect

****************************************************************


Emma INVINGE cancerul! In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:

Ma alaturi si eu prietenilor pe care-i numeri, chiar daca numai virtual
Multa putere, Aida, ai luptat impreuna cu Kissy pana la final, un final pe care nimeni nu-l dorea, ai facut tot ceea ce este omeneste posibil ba chiar mult mai mult decat atat, pentru ea.
Ma inclin in fata ta, insa stiu ca nu pot spune nimic care sa-ti aline macar o parte din suferinta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ma inclin in fata ta
vei fi un model pt multe dintre noi. am avut de invatat enorm de multe de la tine si de la Kissulica.
Dumnezeu si Maica Domnului sa vegheze asupra ta, a familiei tale si sa aiba grija de minunea din burtica ta.


poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Multe, multe flori din partea noastra...Le meriti, mamica extraordinara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Aida



Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Aida, !

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

aida, eu nu pot sa cred ca Emma nu mai e, nu pot sa accept...tot astept sa scrii ca s-a trezit, ca i se aude trompetica, ca vrea prajituri, ca ii e foame...
ne gandim la tine si la durerea ta infinita...ne gandim la bunica, ne gandim la Laci si zau daca stiu ce ar putea sa va tina in fire, sa va tina sane, sa nu o luati razna...
sunt alaturi de tine, sunt departe fizic, un ocean, dar inima mea plange langa inima ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Aida, draga mea, nu mi se usuca ochii, ma gandesc la tine intruna, esti un om atat de bun... Nu stiu de ce ti-a dat Dumnezeu incercarea asta...numai El stie ce poate fi in sufletul tau acum...
Daca as putea, as inventa cuvinte, care sa te aline macar o clipa...
Dar acest lucru nu este posibil. Cuvintele nu-si au rostul. Vreau doar sa stii ca suntem multe, multe, care suferim alaturi de tine si ne rugam sa gasesti puterea de a-ti reveni.
Te imbratisez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Azi, Aida ii spunea mamei ei, soptit:

Uite cati oameni pe care nu i-am vazut niciodata si pe care nu-i cunosc, au venit langa noi!
Ce OAMENI!

Da, Aida, ai prieteni adevarati!
Emma e mandra de tine!


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput