Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (101)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata mamici si bobocime
Multam de cafea

La multi ani Andrey2008 !!!! Sa fi iubita si fericita !!!!!

La multe lunite Luca de Irina !!!!!!!!!!!!!

Andreea , irina am ras cu lacrimi ieri la povestirile voastre

Lumi gata curatenia ? Pup hunii

Denisa cu tot mancaciosul pe care il am , sa stii ca asa face si el. Cand nu vrea el sa pape se inchid portile de fier si nimik nu il mai face sa mai ia nici macar o lingurita

Nocom ma bucur ca a papat printesica

Moni ma bucur ca ati reusit cu injectia !!!!!! De acum gata, nu mai ai niciun stres in privinta asta Sa stai cumintica in pat sa cresca mare si frumos puiutul mic din burtica Te pup si daca vreti sa ma chemati si pe mine la o gogoshica , ca tare mi-e dor de tine

Lala sa scapti de febra si de muci

Cuscra cum sunteti azi cu gatul ? Pupici sa va treaca si sa papati bine

Roxi papa nu am facut nimik special sa te puna pe jar , azi facem ceva dar nu spun ce ca ma injura fetele....si nu vreau ...ca deja unele ma injura rau



Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Buna dimineata.

Multumesc Felicia pentru noul capitol, multumesc Nerantula pentru cafea. Dau si eu un

Va salut pe toate... nu pot scriu prea multe, am o stare f proasta, de aseara de cand am aflat de Emma...as vrea sa nu mai intru pe DC pana cand nu dispare bannerul ala oribil care ma infioara de fiecare data cand se deschide o noua pagina sau de fiecare data cand scriu un nou mesaj......! Ne 'revedem' luni, poate pana atunci voi vedea lucrurile intr-o lumina mai buna.



Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Felicic, cd,Babytza

Si la Craiova e innorat...noi cred ca mergem la cumparaturi...sunt vremuri cacacioasesi se termina papamersi

Cristina , mamica de Raducu (7.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Andreea_ada am murit de ras...
Nikolici super tare...

Ref la blonde... desi nu sunt... ieri a fost distractie; trebuia sa ma duc la gine si nu puteam cu fata... drept ptr care i-am facut piureu, branzica, am luat fructe si razatoarea ptr ele, lapte, pampersi si servetele, salopeta de stat in casa... toate la pachet drept ptr care geanta s-a facut imensa... agat fata de mine ... scot intr-o mana cheile si punga de pampersi "utilizati" si intr-o mana cartela de metrou si un bilet de masina (nefiind decisa cu ce sa ma duc)... ies... deschid ghena sa arunc pampersii dar arunc in schimb ce aveam in cealalta mana (adik biletul si cartela )... dau sa inchid ghena si cobor... cand sa ies din scara imi dau seama ca io inca am punga de pampersi... urc iar la ghena si-i arunc si pe astia... plec... ajung in statie si nu-mi aduc aminte dak am inchis si usa in euforia mea de-a nu uita nik ptr fata... ce sa fac... sun o vecina (slava Domnului era acasa)... si o trimit la mine sa verifice usa... din fericire inchisa Dee... neuron lehuz... cum zice RAMO

Monica ref la Clexane (facui si io vreo 5 sapt)... prima seara cand mi-a facut sotul m-a intepat de 3 ori ptr ca n-a nimerit "sub piele" ... anyway... a fost distractie 5 saptamani... noroc ca nu dor!!! viitoare mamica si bebel mic!!!

Mai citesc si revin...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Ref la sterilizat... io sterilizez inca biberoane si suzete... am sterilizat odata si linguritele (noroc ca nu pe toate) si nu va zic ce forme au capatat

ptr sarbatoritii zilei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

La mai multe lunite sanatoase, Luca Nicolae!

La multi ani mamicii Andrey2008!!


Noi raportam kk un pic mai consistent dar tot cu miros acru ... continuam cu prafurile si cu mancarea de ieri, poate-si revine! altfel e vesela http://picasaweb.google.com/mimihoo/Aprilie10#5323320464262621202 si fara febra.

o zi frumoasa!

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)

http://jurnalulsofiei.wordpress.com/

http://picasaweb.google.com/mimihoo

www.flickr.com/photos/mipepitoida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

neatza si de la noi.


Maaamaaaa lu' Gruia? Cum se curata/ sterilizeaza minunea aia de device? Ca de interesant e tare interesant.

Feli, multu de capitol nou.

Teo e tot asa, cu temperatura si miorlait rau... nu stiu ce are sunt suparata.
Iar vestea cu Emma m-a intors pe dos complet.... of!

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008), poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Emma si sa aiba grija de parintii ei. Dormi in pace sufletel mic

Nici nu mai am cuvinte...

Mamica fericita de Carla Alexandra(13.08.2008)
Piti mic se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Nerantula, ma bucur ca ai reusit sa achizitionezi device-ul. Lasa ca incet se va obisnui Gruia cu el, macar asa simte si alte gusturi.

Oare unde gasesc on line niste aparatori pentru marginea de sus a patutului, Carla o roade de mama focului cu cei 2 dinti pe care ii are. Cred ca daca ii ies si ceilalti o mananca cu totul . O gasesc mereu cu lemne prin gura

Paste fericit si un darnic celor care sarbatoresc maine

Mamica fericita de Carla Alexandra(13.08.2008)
Piti mic se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

babytza - pupici

Nerantula : se vede ca-s nascuti in aceasi zi, nu?

www.flickr.com/photos/30462666@N03/3048649479/in/set-72157607369220272/" target="_blank">GRUIA si www.flickr.com/photos/25613544@N08/3212415085/" target="_blank">EDWIN




Mergi la inceput