Teodora Maria - gogoasa balerina

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaH spune:

chinabulina, sa iti traiasca gogoasha, sa se faca mare si pufoasa!
tare emotzionanta povestea. frumos povestite trairile tale. dar imi dau seama ca oricat de bine alese, cuvintele nu pot reda adevaratele sentimente, emotzii.
imi place cum ai retzinut exact cursul evenimentelor, orele la care te-ai trezit si ce ai vazut. o sa incerc si eu un exercitziu de memorie de genul acesta. ciudat este ca am amintiri mai exacte de la alexandru in privintza timpului si a personelor din jur.

pupam gogoasha, tiza noastra!


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonix spune:

Mmmmm... ce gogoasha pufoasa, tocmai buna de gustat Frumos ai povestit, m-a emotionat foarte mult si mesajul al doilea pe care l-ai scris ca raspuns pentru Gabitza ... cata dreptate ai, copiii nostri sunt acum culorile vietilor noastre :) Vieti cu arome de gogoshele proaspete

Sa fie sanatoasa Teodora, iubita, sa aiba o viata minunata alaturi de parinti si poate de fratiori

Simona cu Robertzel baietzel frumos

Cum a venit Robertzel in viata noastra

Poze cu noi toti si Poze cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Foarte frumoasa poveste, multe emotii din spatele randurilor am simtit. Am si eu o Theodora frumoasa si cuminte si iubitoare...e minunat sa fii mama!
Felicitari pt un bebe asa reusit, sa fie sanatoasa si norocoasa!


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

multumim tuturor pentru gandurile frumoase : cleo, dana, simonix (fetele alaturi de care a crescut gogoasa mea), motanik, mami de Theodora...
motanik, foarte frumoasa povestea voastra, sub forma de scrisoare pentru Theodora. si foarte frumoasa ideea cutiei cu amintiri
edit, ca m-am uitat la poza: pe frumoasa Theodora am admirat-o si votat-o in concursul "clipe de viata". e o fetita superba, am fost foarte incantati de asa o tiza

georgiana, de gogoasa balerina teodora maria din 15 mai 2008
Ia te uita ce mare sunt
Povestea gogoasei balerine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

rusine sa-mi fie ca nici prin cap nu mi-a trecut ca la povestea nasterii unei stele iti pot gasi si povestea ta. Parca am descoperit luna acum! Frumoasa povestea. m-ai facut sa rad, as usual, ai un umor aparte de a povesti. Aveti o fetita frumoasa, frumoasa, ti-am spus asta cred de cateva ori, dar poate nu de ajuns. Se citeste fericirea in randurile scrise. Sa va traiasca Teodora. Abia astept sa o vad acasa. Cred ca a crescut. pupam cu drag.

MangaGirl MAMI DE AIDAN GABRIEL, BB SCUMP SI CARLIONTZ - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput