masina spalat vase indesit

masina spalat vase indesit | Autor: alexamaria

Link direct la acest mesaj

Buna seara,

Am mare nevoie de cateva sfaturi. Are cineva masina de spalat vase Indesit ? As vrea sa imi spuneti si mie cum se comporta, daca ati avut probleme cu ea , cat de des o folositi , ce detergent utilizati, ati facut o estimare a consumului de energie eletrica si de apa intr-o luna ? Eu m-am uitat la modelul IDL 42 si m-ar interesa sa o cumpar insa mi-ar prinde bine cateva sfaturi de la cineva care are deja. Eu am masina de spalat rufe Indesit de 9 ani si nu am avut niciodata nici o problema cu ea de asta ma gandeam sa imi iau si masina de spalat vase aceeasi marca.

Multumesc anticipat tuturor celor care citesc si au timp sa imi scrie cateva randuri.

Alexamaria

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexamaria

Buna seara,

Am mare nevoie de cateva sfaturi. Are cineva masina de spalat vase Indesit ? As vrea sa imi spuneti si mie cum se comporta, daca ati avut probleme cu ea , cat de des o folositi , ce detergent utilizati, ati facut o estimare a consumului de energie eletrica si de apa intr-o luna ? Eu m-am uitat la modelul IDL 42 si m-ar interesa sa o cumpar insa mi-ar prinde bine cateva sfaturi de la cineva care are deja. Eu am masina de spalat rufe Indesit de 9 ani si nu am avut niciodata nici o problema cu ea de asta ma gandeam sa imi iau si masina de spalat vase aceeasi marca.

Multumesc anticipat tuturor celor care citesc si au timp sa imi scrie cateva randuri.

Alexamaria

alexamaria


Buna,
am intrat doar sa-ti spun ca exista magazine care au promotie la Indesit ...dai un electrocasnic la centrul de reciclare sau la magazin si primesti un cupon de reducere de 250ron din pretul de raft pentru produsul nou ....Indesit e un brand mediu,ca si Candy,Zanussi ,Beko (la masini de vase vorbim) ...clasa high sunt Ariston,Electrolux,Bosch ...hai si Whirlpool ....

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexamaria spune:

buna,

multumesc foarte mult si pentru recomandari si pentru pontul cu oferta de reducere.

seara placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

din punctul meu de vedere,indesit e cea mai buna masina de spalat vase.

Mergi la inceput