pt gravidutele din iasi

pt gravidutele din iasi | Autor: suzana78

Link direct la acest mesaj

gravidutelor din iasi,vreau sa va intreb si eu ceva:de ce fel de adeverinta ai nevoie ca sa poti naste prin cezariana?de ex eu sufar de hernie de disc si am fost la medicul balneolog care mi-a eliberat o adeverinta prin care recomanda nasterea prin cezariana.imi mai trebuie cumva si altceva?
hai sa va mai intreb ceva.ce parere aveti de doctorita damaceanu doina de la cuza voda?va pup.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

de doctorita Damaceanu nu stiu nimic, insa nasterea prin cezariana cred ca se poate face si la cerere, nu trebuie sa ai neaparat vreo adeverinta sau alte documente care sa justifice preferinta ta. bineinteles ca tre sa dai ciubucul de rigoare la medic, asta e.

poti intra pe subiectul cu mamici si gravidute din Iasi sa mai pui intrebari acolo.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

si eu sunt din iasi. si eu am nascut prin cezariana dar aici a fost alegerea doktorului.ca sa nasti prin cezariana aici depinde si de doktor si cat de grav e ceea ce ai tu.cant despre doktorul care ai zis nu stiu nimik dar stiu un doktor cu care am nascut eu si e extrem de bun e femeie si se numeste DAVID CRISTINA sa stii ca ea e cam severa si tre sa faci exact ce iti zice ea dar sa stii ca are grija de pacientele ei si mai ales cele cu probleme.

multa sanatate

Mami de baietel dulce ANDREI 2 ANI SI 7 LUNI (26.09.2006)
(GRAVI) 16+

Mergi la inceput