Mamici si burtici din BAIA MARE (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Mihor - in parc la Mara. Eu ajung pe la 12.15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Se pare ca Sofia s-a inteles cu Marc :)) si ea doarme inca. Trebuie sa-i dau laptic si apoi ies. Ne vedem pe la 12 si ceva la Mara. Vin si eu

Sofia 6.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

'neatza si de la noi

SOFIAALEXERIK

Apropo Renata unde esti???

Nu stiu ce are piticu meu ca de o saptamana o tine intr-una cu treziri, noaptea, din ora in ora sau chiar la juma de ora. Sunt franta de oboseala, mai ales ca inainte se trezea o data pe noapte. Acum a adormit de o ora juma. Pe langa asta mananca foarte rau... Am stat dimineata de la 8 pan' la 11 pe o sticla de lapte(180 ml)

Malinka si eu vreau sa va cunosc si sper sa ajungem si noi, numai ca nu am masina dimineata si la 12-13 cand va vedeti voi nu am cum sa ajung.

un sanatos pentru toti bolnaviorii sa se faca bine
bafta la cei ce incep muncile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Marc, fugi ca te prind



Mamica fericita de Carla Alexandra(13.08.2008)
Piti mic se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Malinka

irlandeza...si noua ne pare tare rau ca nu te-am intalnit, am tot sperat ca intr-o zi vom avea planuri comune dar n-a fost sa fie, in august nu mai ratam, da? multa, multa sanatate, si voua si micutei patti...



Sper si eu sa ne intalnim. O sa avem mai mult timp, ziua e mai lunga........
Si ce misto caciulita, bine ca ai timp de tricotat/crosetat

Clau, intradevar despartirea de Alexia e cea mai grea, nici boala sotului sau problemele mele nu sunt asa de greu de suportat

MARINELA


Patty la 14 luni

Patty - la 13 luni

www.onetruemedia.com/shared?p=446deee9a0928e410b8c0a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Pana mai reusesc sa intru maine, vreau sa-i urez LA MULTI ANI cu sanatate lui Vlad Gabriel.

MARINELA


Patty la 14 luni

Patty - la 13 luni

www.onetruemedia.com/shared?p=446deee9a0928e410b8c0a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

anca81...e foarte draguta carla, si merge foarte bine...mi-ar placea si mie ca marc sa se deplaseze ca si carla dar el da fuga la cel mai apropiat lucru de care se poate agata, masuta, mobila, usa si se ridica in picioare...carla nici nu baga in seama mobila din jur...


azi a fost record de stat afara, la ora 19 am ajuns acasa, eu franta, el plin de energie...si fara chef de mancat...nu mai stiu ce sa ii fac, a mancat o jumatate de iaurt si maxim 50 de grame de dovlecel cu cartof si pui...


va dorim o noapte buna si un somnic usor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Sara buna!


S-a incheiat prima zi de serviciu si sunt rupta. Totul este nou pentru mine caci am fost incadrata pe alt post. In plus, Vlad doarme f rau. Deci is vai de capul meu. Multumesc de incurajari.


Irlandeza, multumim anticipat pentru urari. Maine puiul meu face 2 anisori si ma face fericita cu fiecare zi mai mult


Va doresc o noapte linistita si sanatate tuturor.




Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Radcarmen cu placere, sa cresteti mari si frumosi.

MARINELA


Patty la 14 luni

Patty - la 13 luni

www.onetruemedia.com/shared?p=446deee9a0928e410b8c0a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenbudea spune:

Vlad la multi ani sa cresti mare si sanatos

Sofia la multi ani sa fi cuminte si sanatoasa

Fetelor sa va traiasca puiuti
Pupici

Mergi la inceput