Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 96

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Licurici somn lin in continuare intre ingeri.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Chiar astazi ma gindeam la Aida si la Emma!
Aida,sper din suflet ca esti bine,atit cit se poate.Sper din suflet ca inca o visezi pe iubita ta Emma!Dumnezeu sa va aline sufletele si sa va intareasa sa invatati sa traiti cu durerea(caci de uitat nu se uita).De Emma sunt sigura ca a avut EL grija si ca este intr`un loc infinit mai bun.
Te imbratisez cu mare drag!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aida, azi plang alaturi de tine
Somn lin, Inger frumos , Emma

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Cateodata mi se pare ca exista...macar un pic de paranormal. Dimineata citeam cu totul alt subiect (despre vopsea de par!) si sotului, trecand pe langa mine, i-a sarit in ochi o semnatura a cuiva care postase la acel subiect..."ramas bun, Emma". M-a intrebat la ce se refera si facandu-i un rezumat am inceput sa plang, amintindu-mi de Emma cea frumoasa si iubitoare de pisici si catei...Dar nici prin cap nu mi-a trecut ca azi e comemorarea ei, am vazut acum subiectul activat si m-a emotionat coincidenta, suna patetic dar mi-a trecut prin cap ca Emma nu vrea sa fie uitata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Aida, ne gandim la tine si la familia ta Sunt sigura ca Emma este mereu acolo, cu voi si se bucura sa va vada impreuna...
Somn lin licuriciului...nu o vom uita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Cateodata mi se pare ca exista...macar un pic de paranormal. Dimineata citeam cu totul alt subiect (despre vopsea de par!) si sotului, trecand pe langa mine, i-a sarit in ochi o semnatura a cuiva care postase la acel subiect..."ramas bun, Emma". M-a intrebat la ce se refera si facandu-i un rezumat am inceput sa plang, amintindu-mi de Emma cea frumoasa si iubitoare de pisici si catei...Dar nici prin cap nu mi-a trecut ca azi e comemorarea ei, am vazut acum subiectul activat si m-a emotionat coincidenta, suna patetic dar mi-a trecut prin cap ca Emma nu vrea sa fie uitata


Nici eu nu am stiut!Este adevarat ca din cind in cind ma gindesc la Aida si la Emma dar astazi mi-a zburat gindul spre ele dis de dimineata si tot s-a intimplat de citeva ori .Si eu am vazut subiectul reactivat si a fost singura zi in care am simtit ca trebuie sa scriu ceva(prea m-am gindit insistent toata ziua la ele)
Aida,

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

somn usor, licurici de lumina...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Din campul meu de papadii azi am facut o coronita pentru un licurici frumos si pururi plin de Lumina!
Dumnezeu sa-ti mangaie aripile greu incercate si sa-ti faca zborul lin printre ingeri, scumpa Misha!


AlesBiz - touch by magic moments - mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

Si euma gandesc la Emma deseori cu mult drag si aseara inainte de a adormi mi-a aparut iar in minte. Multa putere Aida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

eu ma gandesc de cateva zile numai la asta, insa tocmai azi nu am reusit sa intru pe forum.oricum, nu stiu ce as putea spune, cuvintele sunt de prisos, durerea cred ca e la fel de mare, daca eu o simt asa, caci sunt o straina practic, imi inchipui ce simt Aida si Laci.cred ca singura lor consolare e micul Erik.

Aida, Laci, o imbratisare mare pt voi, sa vi se mai aline durerea cu timpul.

Somn lin, Licuriciule drag!




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput