Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 94

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Aida, sunt muta si ma plec in fata suferintei voastre. Sunteti mereu in gandurile mele. va pretuiesc si sper din inima ca Emma va reusi sa comunice cu tine, iti va da un semn ca este linistita acolo unde e acum si ca mereu va va fi alaturi, in spirit. Din pacate nu-s prea bisericoasa pentru a pretinde ca merg la biserici si aprind lumanari, dar ma rog la Dumnezeu sa iti linisteasca sufletul rascolit trimitandu-ti un semn despre Emma.

multa sanatate tuturor... Aida, sunt alaturi de tine...



Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
Dariutza si Victorashul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Aida, o imbratisare stransa , pupici lui Eric si o rugaciune pentru Emma scumpa.

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Aida ce mai faceti? cum este Eric

va imbratisez cu drag

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

aida, , fara cuvinte...doar ganduri bune si rugaciuni.

nu-mi vine sa cred ca a trecut deja atata timp.

emma va fi mereu iubire!




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ne rugam in continuare pentru Emma care e acolo Sus si pentru voi toti de aici Aidutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Va multumesc dragelor pentru toate gandurile bune . A trecut foarte mult timp de cand Emma a plecat de langa noi , dar cumva ea este tot aici desi nu o mai simt de mult timp. Duminica am inceput sa strang din jucariile si din camera ei sa fac un loc de joaca pt bebe si am gasit o sacosa de hartie cu ceva hainute ale ei , cu mirosul ei ... cum sa va explic ... Toata ziua am simtit mirosul ei si parca si eu miroseam ca ea . Imi este foarte dor de ea , nu mai pot sa merg la mormant. E ca si cum as accept ca e acolo. Asa toata ziua , in orice fac e in gandul meu. Orice sarut dat lu bebe , primeste si Emma unul. Nu reusesc nicicum sa ma linistesc. Dorul nu trece ci se amplifica ... e foarte greu si imi este foarte dor.
O sa scriu mai multe cand o sa am putin timp.
Va pup si va doresc toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Aida, putere si sanatate multa va doresc, am revazut poze cu Emma si am plans, am vazut poze cu micutul Erik si m-am bucurat, sa va traiasca si sa fie sanatos.Fie ca acest micut sa va bucure viata si sa va mai aline durerea din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mi a fost tare dor de tine Aida. Nu te mai citesc nicaieri.
Vreau sa stii ca esti in gandurile mele mereu iar Emma nu trece zi sa nu o amintesc in rugaciuni, sa o rog sa ti trimita putere sa mergi cumva mai departe.
Cred ca iti e tot mai dor de ea, cu timpul care trece parca s ar mari distanta si durerea

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Aidami-e greu sa spun ceva

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ai grija de tine. Doar atat.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput