Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 85

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Aida, draga noastra...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Spune-mi ceva frumos... din dragoste!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

pentru voi au trecut 6 luni, pentru ea doar o clipa din eternitate! Este bine si vrea ca voi sa fiti bine! Vrea ca fratioarul ei sa fie bine si fericit:-)))
Aida, o sa vezi semne tot mai multe cand sufletul tau o sa fie mai linistit. Incerca sa le acorzi o sansa: un ciript de pasarele atunci cand nu te astepti in locuri unde nu-ti imaginezi ca le-ai putea auzi, fulgi de nea zburdalnici, o melodie frumoasa la radio, un citat frumos spus de cineva cand ti-e lumea mai draga, un zambet de-a fratiorului surprins noaptea pe furis, cand o sa vezi ceva frumos o sa te surprinzi cum ii vei simti prezenta alaturi de tine, vei sti ca ai impartit frumusetea si bucuria cu ea....
O sa te vezi cu ea si o sa crezi ca timpul a stat pe loc!


„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi
www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

http://community.webshots.com/user/Deusphoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Deus, frumos si adevar grait-ai!

Aida, putere si liniste, draga noastra! Suntem cu toatele fericite pt voi! L-am vazut si eu pe Eric, e un dulce, sa va traiasca, sanatos si voios!
Kissyleata sigur topaie clipa de clipa alaturi de voi, nu te indoi de asta, e acolo, in voi!

Mami de Sara (8 dec 2008)
============
Poarta-ma, mami!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Ce mai faci draga Aida? Dar printisorul:-) ?
Te pup

„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi
www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=R9ya9BXClRw
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

http://community.webshots.com/user/Deusphoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Aida,


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dumnezeu sa te odihneasca in pace ingerash scump

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

asa este , au trecut 7 luni , 7 luni fara fetita mea , fara Kissyleata mea scumpa si vorbareata , fara dragostea mea. Cat poate un om sa suporte pana sa clacheze?
De fapt , cum as avea tupeu sa ma plang si sa plang , cad Emma a luptat pana in ultima clipa?
De-a lungul anilor nu s-a plans niciodata. Niciodata nu povestea ce patea ea la spital , nu povestea cu nimeni durerea si raul prin care trecea vroia doar sa uite si sa mearga mai departe , avea altceva de facut si de spus decat tragedia ce o traia
Of , dragostea mea , imi e inima grea
Plangem de dorul tau tot pentru ca ne plangem de mila noua poate , dar oare tu dragostea mea cum esti? Cum o fi pentru tine fara noi
Te iubim dragoste , te vom iubi mereu. esti motivul pentru care plangem in fiecare zi
Vino dragoste in vis ca imi e tare dor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Aida, orice spunem e prea gol.
Dar suntem alaturi de tine.
Si in ganduri mereu cu Emma.

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:



*“Ori sa sa revizuiasca, primesc! dar sa nu se schimbe nimica; ori sa nu se revizuiasca, primesc ! dar atunci sa se schimbe pe ici pe colo, si anume in punctele…esentiale !”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Aida, te imbratisez strans !
Emma e linistita, fericita si impacata, acolo unde este. Probabil ii zambeste ghidus lui Eric.
Daca nu era bine, i-ati fi simtit supararea.
Dumnezeu o odihneste in pace, alaturi de ingeri !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput