Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 59

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Aida
Sa va intareasca Dumnezeu #351;i s#259; va aline durerea asta mare! Macar un picut!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Aida, ma gandesc la voi.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sunteti in gandurile mele in fiecare zi!
Aida !

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa, Emma!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aida, esti in gandurile noastre mereu.
Si Emma, cel mai frumos si cel mai iubit licurici va ramane in sufletele noastre pentru totdeauna.



-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

O imbratisare stransa, un gand bun si o rugaciune si de la mine, Aida !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inais spune:

Mi-au dat lacrimile citind ultimul mesaj al Aidei! Nu pot sa-mi imaginez cat dor poate fi in sufletul tau, draga mea! Doamne...

mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati

Cat de maaaare sunt!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Aida,


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac


[...] in acelasi timp revad clipele petrecute cu ea. O caut si nu o gasesc niciunde. Oare de ce facem asta? Ea nu mai este aici unde esti dragoste?
Imi este asa dor ... si cum spunea cineva dorul creste de la zi la zi ...
Te iubesc dragoste! Traiesc cu speranta ca ne vom revedea

Aida ... 17+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"


m-au inmuiat gandurile tale! numai tu stii prin ce treci!

of, draga Aida, plang si eu acum insa cred ca lacrimile tale sunt mult prea arzatoare! .... nici nu stii cat de des ma gandesc si eu la tine si la durerea prin care treceti cu totii.... ma rog la Dumnezeu sa va dea putere!

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Aida,, ma gandesc la voi.
Te rog mult, transmite si mamei tale ca o imbratisez cu mult, mult respect si mult drag.
Sunteti in rugaciunile mele, in fiecare zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Aida
Desi nici o durere nu se compara cu alta, ci durerea e durere, te inteleg cum te simti. Dorul... si... durerea. Ma gandesc des la tine. Te imbratisez cu drag.

_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput