Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Condoleante familiei.Sant oare de ajuns cuvintele? Ce poti spune unui parinte cand trece peste asa o durere?
Mai nimic ..... numai sa stie ca gandul meu se indreapta spre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Doris , frumos si emotionant filmuletul, l-am vizionat de multe ori si l-am salvat in favorite.

Aida, te imbratisez si ma rog sa-ti dea Dumnezeu multa putere si liniste sufleteasca.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emmy spune:

Aida mamica incercata si puternica, primeste sincerele mele condoleante!
Emma ingeras cu suflet pur, sa-ti fie zborul lin printre ingeri!

Mami de Emma - 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina
Cu acordul Aidei, am realizat, acest film.
Pentru Aida si pentru voi...cei care o purtati pe Emma in suflete!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici!





Ma uit si nu ma pot opri din plans ...TE IUBESC EMMA DRAGA...INGERII SE JOACA CU TINE!



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Aida scumpa si draga te imbratisez strans si ai incredere .... o sa fie mai bine.

Geta, mami de Alex

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Aida nu stiu ce as mai putea spune, e atat de dureros . Cand pierzi pe cineva atat de drag, atat de iubit, e ca si cum ai primi o palma si te trezesti la o realitate cruda, plina de suferinta si iti dai seama ca tot ce insemna fericire, bucurie, implinire era strans legat de ceea ce ai pierdut. Timpul nu vindeca ci doar adanceste suferinta, pentru ca in timp se adauga dorul sfasietor de ea. Ceea ce poate vindeca e vointa de a accepta lucrurile asa cum sunt, sa incepi sa primesti ce-ti ofera prezentul, sa te concentrezi asupra a ce ai acum. Este foarte greu sa depasesti momentul pierderii, simti ca mintea a fost in ceata si incepe usor usor sa se dezmorteasca si doare asa de rau. Sper sa reusiti sa faceti fata situatiei, Emma a fost un ingeras care a coborat doar pentru a va spune o poveste de iubire, iar iubirea doare indiferent de cum se manifesta. Va imbratisez cu drag si sunt alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

In fiecare zi ma gandesc la tine, Aida.
Si la Emma.
Nu va izolati in casa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Emma, cel mai iubit dintre copiii DC, nu te vom uita niciodata.
Aida, iti trimit ganduri bune si putere...Nu-mi pot inchipui durere mai mare decat aceea de a-ti pierde copilul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Pana ieri plangeam intruna cand ma gandeam la Emma...dar azi...uitandu-ma la poza de pe forum am simtit dintr-o data atata liniste...Nu stiu cum sa explic. Emma pare atat de fericita! Parca ar vrea sa-mi spuna, de acolo din poza, ca e fericita acolo unde e. Nu stiu, asta imi inspira poza acum!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:


Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina
Cu acordul Aidei, am realizat, acest film.
Pentru Aida si pentru voi...cei care o purtati pe Emma in suflete!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici!



Inalt o rugaciune catre Dumnezeu , astazi in Vinerea Mare, sa odihneasca acest suflet nevinovat, sa aseze acest ingerash frumos in ceata ingerilor.
Emotionant montaj, mi-a smuls lacrimi .


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Mergi la inceput