Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Condoliate mamicuta draga. Nu cred ca este o durere mai mare decat cea prin care treci tu acum. Este impotriva naturi sa ajungem sa ne ingropam un copilas preaiubit. Imi pare atat de rau. Dumnezeu sa ta aiba in paza lui!
Dumnezeu sa ii odihneasca sufletul ingerasului tau iubit Emma!

Ingrid;

www.youtube.com/watch?v=dU7FTyFUzjw" target="_blank">VACANTA DE VIS

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Dormi in pace, suflet bland!
Da-le Doamne putere parintilor sa treaca peste aceasta durere imensa...

Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Acum am ajuns acasa...

Sunt ravasita ...

Atata lume, atatea fete de pe dc...Arad, Bucuresti... va multumim frumos!
Ma gandesc ce va fi maine...
Si ma gandesc la Aida, care nu a mancat nimic, dar efectiv nu poate, si o inteleg.
Mi-a promis ca atunci cand va putea , va manca.

Atatea coroane, atatea flori...atatea lacrimi!
Atatea intrebari fara raspunsuri...
Atata dragoste pentru Emma!
Atata liniste....si incet incet va cobori si pacea...

E noaptea Invierii!


Fie-ti somnul lin, drag Licurici!


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

eu am tot intrat de dimineatza insa citesc doua- trei mesaje si lacrimile imi incetoseaza vederea, nu pot scrie. E atat de dureros. Alina Doamne suferinta asta, te rugam

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am ajuns de la Emma
sunt fara cuvinte in fata unei asemenea dureri
licurici imi pare nespus de rau ca nu am venit sa te vad pana acuma

zbor lin printre ingeri emma draga

ANDANII

Rugaciune si iubire din tot sufletul pentru Emma

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

Condoleante!

Emma, ingerasul ingerasilor, de acolo-de Sus-, sa ai grija de mami, tati, buni si fratiorul/surioara ta, de toti cei care au fost alaturi de tine si care te-au iubit si care te iubesc in continuare!

TE IUBESC EMMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

imi pare asa de rau!
D-zeu sa ii intareasca si sa le dea putere si sa vegheze asupa parintilor ei!

va imbratisez cu mare drag si plang alaturi de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Ne pare atat de rau ...

Somn Lin, Ingeras mic!


Alex, mami de Robert & David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Val_ spune:

Cand se intampla asa ceva parca nimic nu mai are sens. Si totusi vreau sa cred ca Dumnezeu are un plan bun pentru noi toti, daca nu aici pe pamant atunci in cer, alaturi de el.

Aida ma rog ca Dumnezeu sa va ajute sa treceti prin aceasta incercare si sa va aline durerea.

Pui mic acum esti in gradina Raiului si nu mai simti nici o durere.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

nu pot sa cred , acum cateva saptamani am dat intamplator peste acest subiect si m-a marcat. nu puteam sa citesc ca ma intristam atat de tare...ieri, citind alt subiect am vazut in stanga sus a ecranului poza Emmei si mesajul ca "Emma a plecat..." am ramas socata, speram si eu intr-o minune...dar nu s-a intamplat. mi se sfasie sufletul pentru aceasta tragedie, nu prea imi gasesc cuvintele...cert este ca am invatat lectia si ca problemele care mie mi se pareau seriose pana acum sunt de fapt niste nimicuri...am invatat sa fiu mai toleranta si sa traiesc fiecare moment din viata mea la intensitate maxima.

Emma draga, suferinta ta a luat sfarsit, iti doresc drum lin catre ingerasi si o copilarie frumoasa acolo unde esti, zburdand pe campiile pline de flori si de unde o sa-ti veghezi parintii minunati care te-au iubit si te iubesc enorm, pe buni a ta si pe fratiorul sau surioara care va veni si pe care din pacate tu nu ai apucat s-o/sa-l cunoasti . Abia ce te-am cunoscut din poze si mi-ai ramas in suflet, nu te voi uita pui mic si scump. TE IUBESC !

Aida si Laci va doresc sa puteti depasi aceasta tragedie cumva, candva...

SINCERE CONDOLEANTE

Mergi la inceput