Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michaelle spune:

Doamne, fie-ti mila de ingerul tau Emma!
Ai grija de sufletul ei, da putere parintilor si celor apropiati in marea lor suferinta! Dumnezeu sa o ierte si sa o aiba in grija!
Va doresc ceea ce imi doresc si mie si copilului meu, multa putere si liniste sufleteasca dragi parinti ai ingerului Emma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chimere spune:

Ma tot uit la pozele ei de cand era bebitz mic si pana acum, si nu-mi vine sa cred ca nu mai e... Doamne, Dumnezeule!
Drum bun, ingeras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

Dumnezeu sa te odihneasca si sa te faca fericita acolo la El, ingeras mic.
Aida, sa aveti putere mai mult ca oricand ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

...simt o durere atat de mare in sufletul meu...Aida, pe lumea asta nu exista cuvinte sau vreo mangaiere care sa-ti aline suferinta..incet ai sa inveti sa supravietuiesti, zilnic trebuie sa te gandesti ca Emma acum nu mai sufera, acum nu o mai doare nimic, nu mai plange, nu mai geme si nu mai suspina.
Azi l-a cunoscut pe insusi Dumnezeu, a cunoscut viata vesnica, dragostea nemarginita..ingerii si pe Maicuta Domnului...

..aici in scurta sa viata Emma ne-a aratat atata dragoste, dar ea a suferit atat de mult...acum trebuie sa o lasam sa plece...

Dormi in pace, ingeras mic!



Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

9+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu pling de cind am citit. Imi pare foarte rau. Durerea parintilor e imensa. Condoleante, Emma a avut parinti minunati si sint o multime de oameni care sufera si care am sperat pina in ultima clipa.

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sincere condoleante!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Of DOamne,parca nu-mi vine sa cred, nu vreau sa cred...Cita durere in sufeletele parintilor acum la despartire...
Doamne, ai grija de ingerasul drag care a suferit enorm aici, ai grija de ea acolo si odihneste-o Doamne !!!!!

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Condoleante .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Condoleante mamica draga, Ma rog sa-ti dea Domnul putere sa treci peste aceasta incercare si sa te impaci cu gandul. Puiutul nu mai sufera.

bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

Doamne-Doamne si ingerasii sa te aiba in paza!

chris + alexandra



Mergi la inceput